توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 460366
تماشای هفت فیلم ترسناک در جشنواره جهانی فیلم فجر
بخش فرهنگی الف، 19 فروردین 96
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۷
بخش نمایش‌های نیمه شب (سایه‌های ترس) سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به نمایش هفت فیلم اختصاص دارد.

به گزارش ایلنا،شش فیلم خارجی و یک فیلم ایرانی در بخش نمایش‌های نیمه شب (سایه‌های ترس) این دوره جشنواره به نمایش درمی‌آید.

فیلم کره‌ای «قطاری به سوی پوسان» ((Train to Busan به کارگردانی یئون سانگ‌-هو، «تاریکی» ((The Darkness ساخته دانیل کاسترو زیمبرون تولید مشترک مکزیک و فرانسه، فیلم ژاپنی «مخوف»  (Creepy) به کارگردانی کیوشی کوروساوا، «عروس» (The Bride) ساخته اسویاتوسلاو پودگایوفسکی از روسیه، دو فیلم لهستانی «سرحد مرزی» (The High Frontier  ( به کارگردانی وویچخ کاسپرسکی و «عکاس» ((The Photographer ساخته والدمار کریشتِک از لهستان و فیلم ایرانی «زار» (Zar) ساخته نیما فراهی، هفت فیلمی هستند که برای نمایش در این بخش انتخاب شده‌اند. بین این فیلم‌ها، "قطاری به سوی پوسان" در بخش مروری بر سینمای کره این دوره جشنواره نیز روی پرده می‌رود.

سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر، ۸-۱ اردیبهشت ۱۳۹۶(۲۱ تا ۲۸ آوریل ۲۰۱۷) به دبیری رضا میرکریمی در تهران برگزار می شود.
کلمات کلیدی : هفت فیلم ترسناک در جشنواره جهانی فیلم فجر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.