نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 366325
هزینه ثبت‌نام کودکان مهاجر افغانستانی رایگان شد
تاریخ انتشار : شنبه ۵ تير ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۱
بر اساس اعلام مقامات وزارت کشور ایران هزینه ثبت‌نام کودکان مهاجر افغانستانی از این پس رایگان خواهد بود.

به گزارش تسنیم، مقامات در وزارت کشور اعلام کردند از این به بعد بابت ثبت‌نام در مدارس ایران هیچ هزینه‌ای از کودکان مهاجر افغانستانی دریافت نمی‌شود.

در سال‌های گذشته دو هزینه هنگام ثبت‌نام دریافت می‌شده است که یکی مربوط به ثبت‌نام و دیگری مربوط به تصمیم هیئت امنا برای هزینه‌های مدارس بوده است.

بر اساس دستور العمل جدید از سال جاری تحصیلی هزینه ثبت‌نام برای کودکان مهاجر افغانستانی حذف می‌گردد. گفته می‌شود بخشنامه این موضوع به ادارات کل اتباع و امور مهاجرین وزارت کشور در سراسر ایران ابلاغ شده و برای سال جدید تحصیلی لازم الاجراست.
 
کلمات کلیدی : کودکان افغانستانی+تحصیل
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۶ ۰۳:۱۳:۱۳
هزینه شان رااز مردم ایران بگیرید
بدون نیاز به روادید وارد بشن
یک ریال مالیات ندن
ای کاش من یک افغانی بودم (3784181) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۶ ۰۹:۵۵:۵۰
نفر اول که اظهار نظر کردی. ای کاش تو یک افغانی بودی که امروز در می آوردی و همین امروز خرج می کردی. برای یک عمل ساده که شما یک میلیون نهایت پرداخت می کنی ای کاش افغانی بودی و 15 میلیون می دادی. ای کاش افغانی بودی که خانه نداشتی، ماشین نداشتی، در خیابان تحقیر می شدی. ای کاش افغانی بودی و همیشه با ترس و لرز فرزندت را به مدرسه می بردی. راستی ای کاش ایرانی نبودی که اینقدر ناشکر باشی و این قدر بد خودت را با دیگران مقایسه کنی. (3784472) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۴-۰۷ ۰۲:۲۲:۵۳
واقعن اینقد دوست داری افغانی باشی کاش خدا جای من و تو رو باهم عوض میکرد (3786003) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.