نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 467224
«عارف لرستانی» بر اثر سکته فوت کرده است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۷
سخنگوی قوه قضاییه گفت:‌ پزشکی قانونی رسما اعلام کرده که قصور و تقصیری متوجه پزشک در مرگ عارف لرستانی نبوده و وی بر اثر سکته فوت کرده است.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه فوت عارف لرستانی حواشی زیادی به دنبال داشت و پزشک قانونی اعلام کرده که علت فوت مشخص شده، در این باره توضیح دهید؟ گفت:‌ پزشکی قانونی رسما اعلام کرده قصور و تقصیری متوجه پزشک نبوده و وی بر اثر سکته فوت کرده، البته دارویی که در بیهوشی مصرف کرده‌اند در سکته او بی‌تاثیر نبوده است.
 
کلمات کلیدی : عارف لرستانی + قصور پزشکی + حوزه هنری
 
سلام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۰ ۱۶:۳۸:۲۸
خدا رحمتش کند ..همه میدونن بر اثر سکته بوده علت سکته رو بایدمشخص میکرد پزشک قانونی علت مرگ که مشخص بود از اول (4300452) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۱۰ ۱۶:۴۳:۵۳
قصورپزشکی نبوده ما داروی بیهوشی که استفاده شده ,درسکته او بی تاثیرنبوده!!! (4300467) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۰ ۱۷:۲۴:۱۴
اون یه کوچولو تقصیر متوجه نسخه پیچ داروخانه است که نسخه را پیچیده، شاید هم رفته گر محل که یک پوست موز زیر پای نسخه پیچ ننداخته! (4300567) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۰ ۱۷:۱۵:۰۷
البته دارویی که در بیهوشی مصرف کرده‌اند در سکته او بی‌تاثیر نبوده است.!!!!؟؟؟؟؟پزشک تقصیری نداشته، فقط دارویی که داده باعث سکته شده!!!!! (4300543) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.