توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 444670
مقتدا صدر خواستار عقب نشینی تاکتیکی طرفدارانش شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۶
رهبر جریان صدر عراق از تظاهرات کنندگان وابسته به خود خواست که دست به عقب نشینی تاکتیکی بزنند تا بار دیگر قوی تر از قبل ظاهر شوند.

به گزارش مهر به نقل از شبکه السومریه، مقتدا صدر رهبر جریان صدر از تظاهرات کنندگان میدان التحریر بغداد خواست که تا اطلاع ثانوی به طور تاکتیکی عقب نشینی کنند.

وی وعده داد که بار دیگر قوی تر از قبل ظاهر شوند.

مقتدا صدر با مسبب توصیف کردن برخی طرف های نامعلوم در به کارگیری تدابیر امنیتی ضد تظاهرات کنندگان از سازمان ملل و موسسات حقوق بشری برای حمایت از تظاهرات کنندگان دعوت به عمل آورد و حیدر العبادی نخست وزیر عراق را مسئول دانست.

این در حالی است که حیدر العبادی نخست وزیر عراق خواستار خویشتنداری شده بود.

از سوی دیگر محسن الموسوی عضو کمیته عالی انتخابات عراق از استعفای خود از عضویت در شورای کمیته عالی انتخابات خبر داده بود و آن را در راستای خواسته های تظاهرات کنندگان دانسته بود.

این درحالی است که تظاهرات کنندگان وابسته به جریان صدر ساعاتی قبل به سوی منطقه سبز بغداد حرکت کرده بودند. برخی رسانه ها از کشته و زخمی شدن چند نفر در درگیری های میان نیروهای امنیتی و تظاهرات کنندگان خبر داده بودند.
 
کلمات کلیدی : مقتدی صدر ، عراق
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.