توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 416879
لیلا رجبی: توهین نکنید، تقدیر نمی‌خواهم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۵
رکورددار پرتاب وزنه بانوان با بیان اینکه در مراسم تقدیر از خود شرکت نمی‌کند، گفت: من احتیاجی ندارم که تقدیر کنند فقط توهینی به من نکنند.

به گزارش پارس نیوز، لیلا رجبی درباره تصمیم فدراسیون دوومیدانی برای تقدیر از او در جریان رقابت‌های داخل سالن قهرمانی کشور گفت: به من توهین نشود احتیاجی به برگزاری مراسم تقدیر وجود ندارد. 10 سال است که برای دوومیدانی ایران تلاش می‌کنم و در رقابت‌های بین‌المللی زیادی به نام ایران حضور داشتم اما در این مدت اخیر صحبت‌هایی صورت گرفته که باعث تاسف می‌شود.

رجبی ادامه داد: من احتیاجی به تقدیر و تشکر ندارم فقط به من توهین نکنید. هرکسی یک صحبتی انجام می دهد. یکی می‌گوید به خاطر پول آمده و یکی دیگر هم صحبت بی اساسی را انجام می دهد. اگر به شما توهین می کردند در چنین مراسمی شرکت می‌کردید؟

او درباره صحبت‌های سخنگوی سازمان تیم‌های ملی نیز گفت: آقای غیاثی سخنگوی سازمان تیم های ملی و  فدراسیون دوومیدانی است. صحبت‌های او صحبت فدراسیون است. بنابراین تمام توهین هایی که در صحبت‌های آقای غیاثی بود حرف فدراسیون نیز هست. به کسی توهین نکنید مراسم تقدیر هم برگزار نکنید.

رکورددار پرتاب وزنه بانوان ایران در پایان گفت: این همه سال افراد زیادی ورزش کردند و برای تیم ملی تلاش کردند اما کسی از آن‌ها تقدیر نکرده است. اصلا ورزشکاران هیچ ارزشی برای فدراسیون ندارند.
 
کلمات کلیدی : لیلا رجبی+دوومیدانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.