توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 242971
نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس افتتاح شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۱۵
نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس به عنوان یکی از ارزنده ترین رویداد های فرهنگی در حوزه کتاب وکتابخوانی، امروز (پنجشنبه) با حضور صدها ناشر داخلی و خارجی در باغ موزه دفاع مقدس افتتاح شد.

به گزارش الفِ کتاب، به نقل از ایرنا، در این نمایشگاه که به همت سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس بسیج و سپاه و مشارکت سایر دستگاه ها گشایش خواهد یافت، علاوه بر بخش بین الملل، برای نخستین بار بیش از ۴۳ کتاب تقریظی مقام معظم رهبری نیز در معرض عموم قرار خواهد گرفت و برنامه های متعددی نیز همچون مراسم های مختلف رونمایی از کتب جدید، نشست های ادبی و نظایر آن طی ایام برگزاری نمایشگاه برگزار می شود.

برافراشتن مرتفع ترین پرچم جمهوری اسلامی ایران در آغاز مراسم، نواختن سرود ملی توسط گروه های نیروهای مسلح از ارتش و سپاه و ناجا و همچنین به پرواز درآمدن ۳۴ کبوتر به یاد سی وچهارمین سالگرد دفاع مقدس، از جمله برنامه های آیین افتتاح نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس است.
کلمات کلیدی : نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.