نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 225970
چشم انتظار دستخط شماییم!
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۰۲
جای خرسندی که بالاخره پس از چند هفته تلاش شبانه روزی برای آغاز به کار بخش کتاب، آنگونه که خورندِ نام و نشان «الف» باشد؛ سرانجام این مهم محقق شد. تلاش ما زمانی به واقع به بار خواهد نشست که با پاسخی مناسب از سوی خوانندگان «الف» و علاقمندان حوزه کتاب همراه شود.

امیدوارانه چشم انتظار همراهی و همیاری شما هستیم تا نه تنها با اعلام نظر در ذیل هر مطلب که جدی تر از آن، با رویت دستخط شما دل خوش داریم که این ارتباط چند سویه میان «الف»، ناشران و مولفان و مخاطبان این حوزه میسر شود.

نام این بخش را دست خط شما گذاشتیم چرا که باید بازتاب دهنده نظرات شما در یادداشت هایی کوتاه و بلند (بنا به ضرورتی که خود تشخیص می دهید)، درباره تجارب شما از دنیای کتاب باشد. ما منتظریم.
 
علی محمد آقازمانی
۱۳۹۳-۰۲-۲۹ ۰۹:۱۱:۴۰
با سلام

ضمن تشکر از راه اندازی بخش کتاب ، به اطلاع می رساند بنده اخیرا 2 کتاب تالیف و منتشر کرده ام که نمونه مشابه در بازار کتاب ایران ندارد. امیدوارم هر2کتاب رادر بخش کتاب سایت معرفی کنید.

1-رازهای بزرگ آمازون
توسط نشر ناقوس منتشرشد و درباره رازهای موفقیت تجاریی بزرگترین خرده فروشی اینترنت یعنی amazon.com می باشد. از سایت نشر ناقوس درباره این کتاب اطلاعات کسب کرده و در سایت معرفی کنید.

2-معتادان فیس بوک
نخستین کتاب فارسی درباره پر بیننده سایت اینترنت و پر استقبال ترین شبکه اجتماعی تاریخ بشر. این کتاب نگاهی روان شناختی و سایبرنتیکی دارد به استفاده ایرانیان از شبکه فیس بوک و توانسته است 55 موضوع بسیار مهم را درباره استفاده از این شبکه در اختیار مخاطبان قرار دهد. این کتاب اولین و تنها کتابی است که درباره فیس بوک در ایران منتشر شده است و با استقبال مخاطبان در مدت کوتاهی مواجه شد.
از سایت نشر درسا درباره این کتاب و معرفی ان اطلاع کسب کنید.

باتشکر (2153815) (alef-15)
 
۱۳۹۳-۰۳-۱۴ ۱۷:۰۲:۰۳
با تقدير و تشکر از اقدام ستايش آميز سايت الف در راه اندازي بخش کتاب و آرزوي موفقيت براي اين سايت در پيشبرد اهداف فرهنگي , نکته ايرا که اخيرا چشمگير و باعث کاهش تعداد متقاضيا کتاب شده است قيمت انست که متأسفانه روز به روز رو به افزايش است و معمولا قشر کتابخوان از نظرمالي چندان توانمند نيست . (2183647) (alef-10)
 
گیسو
۱۳۹۳-۱۰-۲۸ ۰۹:۳۰:۵۲
با تشکر فراوان از شما دوستان اهل دل و فرهنگ
یک پیشنهاد برای ترویج کتاب خوانی دارم به نظر شما بهتر نیست وزارت ارشاد هم مانند کارخانه های مواد غذایی که برای محصولاتشان در تلویزیون تبلیغ می کنند آنها هم بخشی از این تبلیغات را به خوراک روح و ذهن انسان که همان کتاب است اختصاص دهند... باور کنید کودکان ما بیشتر از چی توز موتوری به کتاب های خوب احتیاج دارند ... امیدوارم صدا و سیما با تعاملی خوب با وزارت ارشاد به این کار بزرگ کمک کند .حتی با این کار به نشر هم کمک بزرگی می شود و ناشران به میدان یک رقابت سالم دعوت می شوند.
امیدوارم با این پیشنهاد کمک کوچکی به جامعه فرهنگی ما شود. من مترجم هستم و مایلم کتاب های خوبی که ترجمه می کنم به دست بیشتر مردم برسد کتاب اخیرم که به زودی روانه بازار می شود مانند فرد موفق رفتار کن مانند فرد موفق فکر کن است که مطالعه آن را به همگان در هر گروه سنی پیشنهاد میکنم. (2616356) (alef-15)
 
ج.توکلی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۱۰ ۰۹:۵۰:۲۴
این آمار کتابخوانی دنیا وکتاب نخواندن ما ایرانیها هم از آندسته آمار است که هیچوقت هیچ مرجعی صحت وسقم آن را نه رد کرده..نه تایید..
چند سال پيش اعلام شد که سرانه مطالعه در ايران ۲ دقيقه در سال است! همان زمان دبير کل نهاد کتابخانه هاي عمومي اعلام کرد که نخير آمار مطالعه در ايران ۷۹ دقيقه در روز است....شاید با احتساب آمار مطالعه کتب درسی،قرآن وادعیه به این نتیجه رسیده بودند...
واقعیت این است که آمار کتاب نخوانی ما ایرانیها چه منکرش باشیم وچه تاییدش کنیم، امروز با رشد استفاده از شبکه های اجتماعی که مبتنی بر تصویر است وکلمه را به حاشیه می راند همچنان فاجعه ست.
افتتاح بخش کتاب درسایت الف ما را به معرفی کتابهای خوب وتشویق برای کتاب خواندن امیدوار می کند.
همین هم جای شکرش را باقی می گذارد.
سپاس بخاطر این اقدام
خداقوت به عوامل محترم (3619686) (alef-15)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.