توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 449495
زخمی شدن 2 پلیس در درگیری خانوادگی در شاهرود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۸
فرمانده انتظامی استان سمنان از بهبود حال عمومی دو پلیس مضروب از سوی یکی از شهروندان شاهرودی خبر داد و گفت: دو مامور زخمی‌شده در یک درگیری خانوادگی از بیمارستان مرخص شدند.

سردار روح‌الامین قاسمی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: حدود سه روز پیش در یک درگیری خانوادگی در شاهرود دو نفر از ماموران نیروی انتظامی به‌ وسیله اسلحه شکاری از ناحیه پا مجروح و بلافاصله به بیمارستان اعزام و بعد از مداوا و بهبود وضعیت عمومی مرخص شدند.

وی با اشاره به ماجرای درگیری خانوادگی در شاهرود افزود: در شب حادثه حوالی ساعت یک بامداد یک خانم با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 شاهرود تماس گرفته و ضمن اعلام حبس کردن دخترانش در زیرزمین و ضرب و شتم آنها از سوی شوهرش در خواست کمک می‌کند.

فرمانده انتظامی استان سمنان از اعزام یک تیم از نیروهای پلیس به محل خبر داد و گفت: ماموران با حضور در محل متوجه ضرب و شتم دختران از سوی پدر خانواده می‌شوند.

وی ادامه داد: پدر عصبانی از زیرزمین خارج شده و با دیدن ماموران بی‌مقدمه به آنها شلیک کرد و دو پلیس از ناحیه پا مجروح شدند، وی سپس به سمت همسر و فرزندانش یورش برد که اقدام به‌موقع و شجاعانه ماموران مانع از حوادث بعد شد.

قاسمی با اشاره به دلایل عصبانیت پدر این خانواده گفت: خروج بدون اطلاع از منزل و نرفتن دختر این خانواده به مدرسه دلیل عصبانیت پدر بوده است.

فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه این فرد پیش از این نیز سابقه درگیری داشته خاطرنشان کرد: پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و تحویل مراجع قضایی شد.وی از بهبود حال عمومی ماموران شجاع نیروی انتظامی شاهرود خبر داد و گفت: این دو پلیس از بیمارستان مرخص شدند.
 
کلمات کلیدی : نیروی انتظامی + پلیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.