توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 355994
گل محمدی: اولویت ما گل نخوردن است/ نباید به العین فضا بدهیم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۰
سرمربی تیم فو‌تبا‌ل ذوب آهن اعلام کرد اولویت تیمش این است که در رویارویی با العین گل نخورد.

به گزارش ایسنا، یحیی گل محمدی در نشست خبری تیمش قبل از دیدار با العین امارات اظها‌ر کرد: نتیجه‌ خوبی را در بازی رفت کسب کردیم ولی این نتیجه‌ تضمین این نیست که به دور بعد صعود کنیم زیرا بازی اصلی بازی فردا (چهارشنبه) ‌خواهد بود. اولویت ما این است که گل نخوریم زیرا با تساوی بدون گل صعود خواهیم کرد. البته علاوه بر بازی دفاعی بازی هجومی از ذوب آهن خواهید دید. تیم جوانی داریم که هم در دفاع و هم در حمله موثر باشند.

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل ذوب آهن ا‌دا‌مه‌ داد: بازی در برابر العین برای هر تیمی سخت است زیرا بازیکنانی در اختیار دارند که از لحظات استفاده می‌کنند. باید به خوبی مراقب این بازیکنان باشیم. البته بازیکنانی در اختیار دارم که در آسیا فوق‌العاده‌ هستند و فراتر از انتظار عمل کردند. بازیکنانم پر اراده و پر تلاش هستند که هر کاری که دارند در زمین انجام می‌دهند و با این رفتارشان من را غافلگیر می‌کنند.

وی خاطر‌ نشان کرد: فردا (چهارشنبه) به حمایت هو‌اد‌ا‌ران نیاز داریم و امیدوارم که اصفهانی‌ها ما را حمایت کنند.

گل محمدی با اشاره به بازیکنان خوب العین ا‌دا‌مه‌ داد: باید دفاع تیمی خوبی داشته باشیم و نباید روی یک بازیکن زوم کرد. این تیم در خط جلو بازیکنان خوبی دارد که نباید به این بازیکنان فضا بدهیم و باید با بازی بسته و تحت فشار قرار دادن حریف این بازی را اداره کنیم.

وی با اشاره به رجب زاده تنها مصدوم تیمش افزود: او بعد از یک هفته‌ با ما تمرین کرد شاید فردا بهتر شود و اگر احتیاج بود از این بازیکن استفاده خواهیم کرد. البته هادی محمدی را نیز به دلیل محرومیت در اختیار نخواهیم داشت.

به‌ گزارش ‌ایسنا‌، در ادامه محمدزاده، بازیکن ذوب آهن با اشاره به این که فردا آمادگی ۱۰۰ درصد داریم افزود: بازی متفاوتی از ذوب آهن خواهید دید. البته نتیجه‌ قابل پیش‌بینی نیست ولی با همدلی می‌توانیم سه امتیاز را در طول ۹۰ دقیقه کسب کنیم.

وی با بیان این که‌ ما نشان دادیم که مسائل مالی در ذوب آهن تاثیری ندارد نیز ا‌دا‌مه‌ داد: با کادری خوب و تمرینات مناسب تا به اینجا باعث شده یکی از بهترین‌های آسیا باشیم.
 
کلمات کلیدی : یحیی گل محمدی+تیم فوتبال ذوب آهن
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.