توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 464353
اثر عکاس ایرانی میان ١٠٠ عکس برتر جهان
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۳
عکسی از مجید سعیدی عکاس ایرانی در مجموعه ۱۰۰ اثر منتخب از عکاسان ۴۱ کشور جهان به مدت ۱۰۰ روز در شهر ویلسون در ایالت کارولینای شمالی نمایش داده می‌شود.

سومین نمایشگاه عکاسان سرشناس جهان با عنوان  «Eyes on Main Street» در آمریکا که مجموعه‌ای از ١٠٠ عکس برتر جهان را به نمایش می‌گذارد، یک اثر از مجید سعیدی، عکاس ایرانی  را در این رویداد هنری ۱۰۰ روزه به نمایش گذاشته است.

این نمایشگاه عکس که از ۸ آوریل (۱۹ فروردین) آغاز شده، به مدت ۱۰۰ روز به نمایش ۱۰۰ اثر منتخب از عکاسان ۴۱ کشور جهان می‌پردازد.

در نمایشگاه عکاسی «Eyes on Main Street» (چشم‌ها در خیابان اصلی) که در فضای باز خیابان اصلی شهر ویلسون در ایالت کارولینای شمالی برگزار می‌شود، ۱۰۰ عکس در ابعاد بزرگ از ۱۰۰ عکاس بر روی دیوارهای این خیابان به مدت ۱۰۰ روز به نمایش گذاشته می‌شوند و این خیابان را به بزرگترین نمایشگاه عکاسی  در جهان تبدیل می‌کنند.

این رویداد هنری امسال با موضوع «خیابان اصلی: محل طلاقی فرهنگ‌ها» در حال برگزاری است و آثاری از هنرمندانی دیگری چون مارک ریبو، اولویا آرتور، لیندا انگلبرت، جیمز ناکوی، مارتین پار، یوجین ریچارد و جون آن والترز نیز در آن حضور دارد.
 
کلمات کلیدی : عکاس ایرانی+مسابقه عکاسی+مجید سعیدی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.