نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 414150
ممنوعیت پوشیدن لباس زیر در مناطق تحت اشغال داعش! +عکس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۴
گروه تکفیری داعش با اعلام اینکه پوشیدن لباس زیر غربی است استفاده از آن را در مناطق تحت اشغال خود ممنوع اعلام کرده است.

به گزارش  ابنا، نیروهای بسیج مردمی عراق تراکتی از گروه تروریستی داعش در شهر حمام العلیل در جنوب موصل یافته‌اند که دستور العمل های مربوط به لباس زیر مردان را بیان می‌کند.

گروه تروریستی داعش ساکنان مناطق تحت اشغال خود را از آنچه مظاهر غربی می‌داند از جمله پوشیدن شلوارهای جین و پیراهن، تراشیدن ریش منع و به پوشیدن لباس‌های گشاد وادار کرده است.

آخرین ممنوعیت اعلام شده توسط داعش، منع پوشیدن لباس زیر غربی است که در تصویر تراکت منتشره از سوی این گروه تروریستی برای شهروندان تحت کنترل این تشکیلات تروریستی وضع شده است.

برخی از خانواده های فراری از گروه تروریستی داعش اظهار داشته‌اند این گروه افراد مخالف با دستوراتش را سر می‌برد، شلاق می‌زند، زندانی می‌کند و گاه به حفر تونل برای عناصر این گروه تکفیری در جنگ با نیروهای ارتش عراق وادار می‌کند.

 

دستورات غیر انسانی گروه تروریستی داعش، از وادار کردن مردم به پوشیدن فراتر رفته است.

داعش همچنین استفاده از تلویزیون و تلفن همراه، گوش دادن به موسیقی، سیگار کشیدن و کوتاه کردن مو را نیز ممنوع کرده است.
 
کلمات کلیدی : داعش+تروریستهای تکفیری
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۵ ۱۶:۴۱:۵۳
عقب گشت به عهد باستان ،خدا یا باعثان و هدایت کننده های این ووحوش را دوزخ با هم جمع و تاابد بسوزان، ان شاالله. (4017758) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.