نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 472651
گلایه رفتگران از تبلیغات پرحجم انتخاباتی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۸
این روزها، داغ‌ترین زمان تبلیغات انتخاباتی است و در اکثر شهرها و روستاها، حجم تبلیغات شوراهای محلی به اندازه‌ای زیاد شده که معابر را در خود غرق کرده است.

به گزارش خبرآنلاین، این روزها، دیدن پوستر، تراکت و تبلیغات کاغذی روی زمین و درخت و دیوار و سیم برق، مسئله ای عادی است ولی کسی دقت نمی کند روز پس از انتخابات، باید چهره شهر را از این همه کاغذ و تبلیغات، پاک کرد.

کار اصلی پاکسازی تبلیغات، بر عهده رفتگران یکی از زحمتکش ترین اقشار جامعه است که در انتخابات، از همه بیشتر به زحمت می افتند. یکی از این زحمتکشان در گفتگو با خبرنگار ما درباره سختی های کارش در این روزها گفت: بعضی وقتها مجبوریم برای پاک کردن تبلیغات پوستری، دیوارها و اموال عمومی را با کاردک بسابیم تا این تبلیغات پاک شود.

او درباره تبلیغات برخی نامزدها که با اسپری رنگ، نام و نشان تبلیغاتی خود را روی دیوارها و پست های مخابرات و برق نوشته اند، گفت: برای پاکسازی این تبلیغات هم کار زیادی داریم که از رنگ آمیزی دیوار بزرگراه ها و معابر تا شستشوی کامل برخی از معابر بر عهده ما می افتد و باید شهر را به وضعیت اولیه برگردانیم. بجاست علاوه بر نامزدهای انتخاباتی، اعضای ستادهای تبلیغات، هم قانون را در مورد تبلیغات رعایت کنند تا چهره شهر اینطور زشت و ناموزون نشود.
 
کلمات کلیدی : تبلیغات انتخاباتی، انتخابات
 
نقاش
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۱۵:۱۷:۳۵
کاندیدایی که به قانون احترام نگذارد و بر هر جا که دلش خواست پوستر بچسباند لیاقت انتخاب شدن ندارد.

مردم عزیز بیایید دست به دست هم دهیم و به قانون شکنان اجازه ورود به پست های مهم را ندهیم. (4361606) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.