توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 239010
«گزینه اشعار سیمین بهبهانی»؛ نشر مروارید
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۰۲
گزینه اشعار سیمین بهبهانی
نشر مروارید، چاپ هشتم
شمارگان ۱۱۰۰ نسخه
۳۴۴صفحه، ۱۵۰۰۰

فروشگاه اینترنتی شهر کتاب
، این کتاب را تا یک هفته پس از معرفی، با ۱۰% تخفیف ویژه عرضه می‌کند، در صورت تمایل اینجا کلیک کنید.

****

«از لغزش‌ها و کژاندیشی‌ها در امان نمانده‌ام که طبیعت آدمی است. گاه استوار و درست و گاه نااستوار و سست گام برداشته‌ام و این دومین بی‌گمان بیشتر. اکنون تنها دل‌بستگی‌ام در زندگی شعر است و سه فرزند...» این خلاصه نگاه سیمین بهبهانی‌ست به گذر ایام که دستاوردش برای او شعر و فرزندانش بوده. دل‌بستگی‌هایی که او را از دلتنگی و تنهایی رهانیده. به فرزندانش دل‌خوش است و به شعرش امیدوار؛ که ضامن ‍ پایداری نام اوست در برابر گردوغبار و محکِ زمان. با این کارنامه پروپیمان با نوآوری هایش در اوزان غزل معاصر و سر به اوج ساییدن غزل هایی که در اوزان سنتی سروده، بعید است که از خاطر علاقه‌مند شعر نامش زدوده شود.

در گزینه اشعار سیمین بهبهانی که به همت نشر مروارید منتشر شده است، می توان بهترین اشعار سیمین بهبهانی را در هر دوعرصه مشاهده کرد. در سری گزینه‌های اشعار این ناشر، از شاهران معاصر جای می گیرد و به‌تازگی برای هشتمین بار به چاپ رسیده است.

نشر مروارید گزینه‌های اشعارش را در یونیفرمی ثابت و شکیل سال‌هاست منتشر کرده و در دو قطع جیبی و رقعی به بازار کتاب عرضه می کند. مجموعه ای که مدت هاست جای خود را در میان علاقه‌مندان حوزه شعر بازکرده است. در این مجموعه شاهد انتشار گزینه اشعار بزرگانی چون نیما یوشیج، احمد شاملو، نصرت رحمانی و سیمین بهبهانی تا شاعران دیگری همچون بیژن جلالی، منصور اوجی، م. آزاد و نهایتاً جوان‌ترهایی همانند رضا چایچی، فاضل نظری و... هستیم.

درباره این کتاب بیشتر بخوانید
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
«گزینه اشعار سیمین بهبهانی»؛ نشر مروارید