نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 343203
خبرسازان حضور احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست جمهوری
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۱
عضو شورای مرکزی موتلفه گفت: خبر حضور احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ از سوی جریان رقیب ساخته شده است.

حمیدرضا ترقی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص شایعاتی نسبت به حضور محمود احمدی‌نژاد در میدان رقابت انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ اظهار داشت: با اطلاعاتی که در حال حاضر در اختیار داریم، جریان رقیب نسبت به حضور احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ خبرسازی کرده است.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه این موضوع صحت ندارد و در این مورد واقعیتی را ما احساس نکرده‌ایم، گفت: آنها به دنبال دوگانه‌سازی و دو قطبی کردن انتخابات ریاست جمهوری سال آینده هستند.

ترقی در ادامه افزود: این جریان برای تحقق این سیاست سعی می‌کند دوگانه احمدی‌نژاد-هاشمی و یا احمدی‌نژاد-روحانی را بسازد تا در انتخابات بعدی از این موضوع بهره‌برداری کنند.
 
کلمات کلیدی : ، محمود احمدی نژاد ، انتخابات ریاست جمهوری ، اصلاح طلبان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۱۹ ۱۴:۲۵:۱۰
فردا نزدیک است

دکتر احمدی نژاد 96 (3634178) (alef-13)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۲۰ ۰۰:۲۹:۵۰
خواب های شوم برای مردم و کشور و نظام دیده اید. این خواب هیچوقت به حقیقت نخواهد پیوست. مطمئن باشید. چون اجازه نخواهیم داد از یک سوراخ دوباره گزیده شویم. (3635046) (alef-13)
 
علي وارنا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۱۹ ۱۹:۱۵:۵۲
واقعا لحظه شماري ميكنيم براي حضور مجدد دكتر احمدي نژاد ، و صد در صد از ايشان حمايت ميكنيم، حداقل در تورم ٤٠ درصدي كار و درامدي داشتيم، و الان چه؟؟؟؟ در تورم ١٢ درصدي ، بيكار شديم ، درامد نداريم ، سفره مان اب رفته، ١٠ سال تحمل سختيها ، متاسفانه تمام سرمايه گذاري در بخش هسته اي را بتن كرده دولت و نتيجه ان شده التماس غربيها ، كه بذارين ١ دلار وارد كشورمان بشه، با گذشت چند ماه از توافق هسته اي!!!!!!؟؟؟؟؟؟ خب حالا هر كه هرچي دلش ميخواد بگه ، بگويد، ما در دولت بها ر ، كار داشتيم ، درامد داشتيم، سفره پر داشتيم، منت سرمان نبود توسط دولت بهار، اما الان تمام انها را كه نداريم ، تازه تا تلويزيون و راديو و روزنامه را روشن و ميخوانيم، همش منت دولت از بابت يارانه كه حق مسلك مردم است را شاهديم، دولت حاضر به برخورد با رانت خواران ٦٥٠ ميليون يوروريي ابتدا كارش نيست ، مجلس و بازرسي سازمان ، همه تاييد كردند اما دولت هميشه دست تكذيب ش عاليست تكذيب كرد، همه مديران هر حرفي بزنند در جهت تخريب دولت است و فقط دولت صادق است!!!!!!؟؟؟؟؟؟ مثل تكذيب نامه رييس دولت به امير كويت، بابا ديگه همه چيز رو تكذيب نكنيد !!!!!؟؟؟؟ دكتر احمدي نژاد بيا بيا كه منتظريم تا حمايت كنيم و با راي بالاي مطمينا پيروز هستيد، چون در دل ما مستعضعفان ايران جاي داريد، (3634598) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۵ ۱۵:۴۱:۲۱
اقای دکتراحمدی نژادبخدا مردم مستعضف برایت لحظه شماری می کنند که70درصد جمعیت ایران است تودرقلب مای. یقین بدان اقای روحانی دیگر جای دربین مردم ندارد چون فقط برنامه اش خاموش کردن هسته ای بودوهیچ گونه کاری انجام نداده است وتما م پولهای بلوکه شده ایران که برگشت به مدیرانش داد اینهم ازابتکاراتش بود. (3806247) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.