توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 448009
فردا آخرین مهلت دریافت کارت آزمون دکتری 96
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: فردا آخرین مهلت دریافت کارت آزمون دکتری 96 است و تا ساعت 8 صبح امروز 45 درصد از ثبت‌نام کنندگان کارت خود را دریافت کرده‌اند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۰
حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، تصریح کرد: کارت‌ شرکت در‌ آزمون‌ ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال 1396 تمام داوطلبان‌ از روز گذشته سه‌شنبه سوم اسفندماه برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است.

وی ادامه داد: در مجموع تا ساعت 8 صبح امروز 260 هزار و 110 کارت صادر شده که تا 8 صبح امروز 117هزار و 288 نفر اقدام به در یافت کارت خود کرده‌اند که با این حساب 45 درصد از متقاضیان کارت خود را دریافت کرده‌اند.

توکلی گفت: تمام داوطلبان‌ متقاضی شرکت‌ در آزمون‌، برای دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (شامل نام‌خانوادگی و نام، کد ملی و تاریخ تولد) یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد پیگیری) از کارت شرکت در آزمون پرینت تهیه کنند و براساس تاریخ و نشانی تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.

وی ضمن اشاره به اینکه فردا آخرین مهلت دریافت کارت است، اضافه کرد: برای شرکت در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور خاطر نشان کرد: فرآیند آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال 1396 از ساعت 8 صبح روز جمعه ششم اسفندماه در 54 شهرستان مختلف کشور برگزار می‌شود.

 
 
کلمات کلیدی : سازمان سنجش+آزمون دکتری 96
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.