نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 506979
آغاز توزیع گوشت در فروشگاه‌ها با قیمت مصوب
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۷
یک مقام مسئول در سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از آغاز توزیع گوشت در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، میادین و صنوف با قیمت مصوب خبرداد.

به گزارش مهر به نقل از سازمان حمایت از مصرف کننده و تولیدکننده، سید داوود موسوی گفت: براساس مصوبات کارگروه تنظیم بازار با همکاری وزارتخانه های جهاد کشاورزی و صنعت، معدن وتجارت ، شرکتها و سازمانهای تابعه ، اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای ، انجمن بسته بندی مواد پروتئینی کشور و سازمان میادین میوه و تره بار ، توزیع گوشت بسته بندی وارداتی ، به صورت تک نرخی و بدون محدودیت در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و میادین عرضه می گردد.

معاون نظارت بر کالاهای مصرفی و شبکه های توزیعی و اقتصادی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت: هر کیلوگرم ران بسته بندی  ۴۳ هزار تومان ، سردست (شامل ماهیچه ، ماهیچه پلویی ، خورشتی ، کف دست ) هر کیلوگرم ۴۲ هزارتومان ، راسته با استخوان بسته بندی کیلویی ۳۵ هزار تومان ، گردن بسته بندی کیلویی ۳۵ هزار تومان ، و قلوگاه بی استخوان بسته بندی کیلویی ۲۵ هزار تومان فروخته می شود. 

این مقام مسئول افزود: براساس آخرین برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های صورت گرفته مقرر شده کلیه واحدهای بسته بندی صرفا نسبت به تولید و عرضه این اقلام و با قیمت های فوق الذکر و به صورت یکسان اقدام کنند.

این در حالیست که گوشت گوسفندی فله به صورت شقه ،نیم شقه ران و سردست نیز با قیمت های مصوب در فروشگاه‌های زنجیره‌ای ، واحدهای صنفی منتخب و نیز غرف میادین کماکان عرضه می‌شود.

وی ادامه داد: گوشت‌های وارداتی تحت نظارت سازمان دامپزشکی (از مرحله خرید دام، کشتار تا واردات و بسته‌بندی) عرضه شده و نظارتهای مستمر درخصوص حفظ موازین بهداشتی و سلامت در مراحل مختلف معمول می‌شود.

موسوی‌ با اعلام‌این‌مطلب‌،اضافه کرد: براساس هماهنگی به عمل آمده قیمت هر کیلوگرم نیم شقه ران ۳۴۰۰۰ تومان، نیم شقه سردست ۳۲۰۰۰ تومان و شقه کامل ۳۳۰۰۰ تومان  عرضه می‌شود.

این مقام مسئول افزود: تمامی واحدهای صنفی موظف به رعایت قیمت تعیین شده بوده و هموطنان نیز در صورت مواجهه با هرگونه تخلف در این زمینه می توانند از طریق شماره تلفن ۱۲۴ به دریافت و رسیدگی به شکایات مردمی این سازمان و سازمان صنعت ، معدن و تجارت استانها در سراسر کشور اطلاع دهند تا اقدام قانونی لازم در مورد  آن صورت پذیرد.
 
کلمات کلیدی : گوشت+عرضه گوشت
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۶-۰۸ ۱۹:۲۳:۲۰
این گوشت ها همه اش طعم جربی دارن. و مثل مرغ مادر خیلی دیر پز و سفت هستند. و بد مزه . چرا گوشت محلی خودمان را توزیع نمیکنند. (4540337) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.