توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 431279
ارجاع پرونده صادقی به قوه قضائیه
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۸
سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان از بررسی ۱۲ پرونده در جلسه صبح امروز این هیأت، خبر داد و گفت که یک مورد شکایت فریدون از کریمی قدوسی به بررسی بیشتر احتیاج پیدا کرد و قرار شد شکایت مربوط به آقای ساداتی‌نژاد از آقای صادقی به قوه قضائیه ارجاع شود.
 
به گزارش ایسنا، محمدجواد جمالی در حاشیه جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) در توضیح جلسه صبح امروز هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان،‌ گفت: در این جلسه ۱۲ پرونده مورد بررسی قرار گرفت؛‌ اولین مورد مربوط به سه مورد شکایت آقای فریدون از آقای کریمی قدوسی، نماینده مشهد است که دو مورد را هیأت نظارت بر خلاف وظایف نمایندگی تشخیص نداد و یک مورد به بررسی‌های بیشتر نیاز دارد.
 
وی افزود: پیش از این شکایت آقای ساداتی‌نژاد از آقای صادقی مورد بررسی قرار گرفته بود که هیأت نظارت صحبت‌های آقای صادقی را برخلاف وظایف نمایندگی تشخیص داد، متأسفانه هیأت نتوانست طرفین را به صلح و سازش بکشاند. بنابراین شکایت ایشان از آقای صادقی نماینده تهران به دادگاه فرستاده شد.
منبع: ایسنا
 
کلمات کلیدی : محمود صادقی+قوه قضائیه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.