نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 484578
امارات دهها جنگنده سوخو ۳۵ از روسیه می‌خرد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۶
مدیر دفتر همکار های فنی نظامی فدرال روسیه اعلام کرد که امارات قصد دارد دهها جنگنده سوخو ۳۵ از روسیه بخرد.

به گزارش مهر به نقل از الیوم السابع، دیمتری شوگایف مدیر دفتر همکاری های فنی نظامی فدرال روسیه از قصد امارات برای خرید دهها جنگنده سوخو ۳۵ از روسیه خبر داد.

وی افزود: امارات قصد خرید جنگنده های سوخو ۳۵ را دارد و صحبت از دهها فروند است.

شایان ذکر است در اسفند ماه گذشته «دنیس مانتوروف» وزیر صنعت و تجارت روسیه در نمایشگاه IDEX-۲۰۱۷ تسلیحات نظامی در ابوظبی اعلام کرده بود که روسیه و امارات متحده عربی مذاکرات در مورد امکان فروش جنگنده های Su-۳۵ به امارات را آغاز کرده اند.

مانتوروف گفته بود: همکاران برای خرید احتمالی Su-۳۵ ابراز علاقه کرده اند، و در مذاکرات از جزئیات بیشتری در این مورد صحبت خواهد شد، و ما مشتاقانه منتظر آغاز اثر بخش آنچه امروز به ما پیشنهاد شد هستیم.

سرگئی چمزوف رئیس ملی «روس تک» در مورد خرید جنگنده های Su-۳۵ توسط امارات متحده عربی گفته بود: از طرف اماراتی ها یک سند به منظور خرید جنگنده ها از شرکت سوخوی امضاء شده است.
 
کلمات کلیدی : امارات+سوخو+روسیه
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۵ ۰۳:۳۰:۲۶
کاملا مشخص است روسها ما را طعمه قرارداده و به راحتی با رقبای منطقه ای ما وارد معاملات فروش تجهیزات نظامی شده اند. دو کشوری که اصولا ساختار نظامی غربی دارند ناگهان خریدار ادواتی میشوند که قبلا روسیه از فروش آن به ایران خودداری کرده بود. S-400 به ترکیه و Su-35 به امارات. (4475715) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.