توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 501767
نرم‌افزار دوربین گوشی پیکسل با دیگر گوشی‌های اندرویدی سازگار شد
بخش دانش و فناوری الف،23 مرداد96
یک برنامه نویس اوکراینی با اجرای ابتکار عملی جالب استفاده از نرم افزار پیچیده عکاسی گوشی پیکسل را بر روی دیگر گوشی های اندرویدی ممکن کرد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۷
به گزارش فارس، این نرم افزار، تهیه عکس‌های جالب را با استفاده از گوشی پیکسل ممکن می‌کند و به همین علت محبوبیت زیادی دارد.

برنامه نویس مذکور راهی پیدا کرده تا استفاده از نرم افزار عکاسی گوشی پیکسل را بر روی تمامی گوشی های اندرویدی که مجهز به پردازنده Snapdragon 820/821  یا  835هستند، ممکن کند، بنابراین از این پس کاربران می توانند با استفاده از گوشی های دیگر اندرویدی عکس های HDR+ بگیرند.

این برنامه نویس که خود را B-S-G نامیده، نسخه ای اصلاح شده از برنامه Google Camera را در دسترس علاقمندان قرار داده است. این نرم افزار با موفقیت بر روی گوشی های LG G6، OnePlus 3، OnePlus 3T، OnePlus 5و a Samsung Galaxy S8 آزمایش شده است.

دیگر برنامه نویسان محتوای کدهای یادشده را بررسی کرده‌اند تا از عدم وجود هرگونه ویروس و بدافزاردر آن مطمئن شوند و این مساله به تایید رسیده است، البته نصب این برنامه تمامی قابلیت های آن در گوشی پیکسل را بر روی دیگر گوشی ها در دسترس قرار نمی دهد، اما گرفتن عکس های بهتر و باکیفیت، همراه با امکانات ویرایش متنوع از جمله مزایای استفاده از نرم افزار یاد شده است.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+گوشی پیکسل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.