توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 459963
«سیدمصطفی میرسلیم» فقط به میثاق‌نامه حزب موتلفه اسلامی متعهد است
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۵
یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی حزب موتلفه را یک تشکیلات رسمی، قانونی و دارای دفاتر فعال در استان‌ها و شهرستان‌ها دانست و گفت: تمامی اعضای حزب موتلفه اسلامی در زمره نیروهای انقلاب محسوب می‌شوند.

به گزارش ایسنا، حسین انواری در گفت‌وگویی با اشاره به کاندیدای حزب موتلفه اسلامی برای انتخابات ریاست‌جمهوری، گفت: «سید مصطفی میرسلیم» یکی از نیروهای انقلاب بوده که با رای چند ۱۰ هزار نفری از بدنه حزب موتلفه اسلامی بعنوان کاندیدای این حزب برگزیده و معرفی شده است.

این عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: میرسلیم به میثاق نامه موتلفه اسلامی متعهد شده است و طبیعتا امضای هرگونه تعهدنامه دیگری از سوی وی به دور از اخلاق اسلامی خواهد بود.

انواری، میرسلیم را یکی از یاران صدیق انقلاب، امام(ره) و مقام معظم رهبری دانست و خاطرنشان کرد: میرسلیم همواره مورد توجه نیروهای انقلابی بوده و هست و عملکرد وی نیز طی ۴دهه پس از انقلاب این مهم را گواهی می‌دهد.

وی گفت: میرسلیم بعنوان یک رجل سیاسی و مذهبی و معتقد به نظام اسلامی و متقی، از کارآمدی و اندیشه اسلامی ناب برخوردار است و شاخص‌های یک نامزد اصلح را دارد.

این عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی همچنین تصریح کرد: میرسلیم برای اداره کشور، اعتقادی راسخ به به سبک مدیریت جهادی دارد.
 
کلمات کلیدی : سیدمصطفی میرسلیم + حزب موتلفه اسلامی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.