توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 450962
سارقان مسلح سوپرمارکت‌ها دادگاهی می‌شوند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۱
سارقان مسلح سوپرمارکت‌های تهران امروز در شعبه 15 دادگاه انقلاب محاکمه می‌شوند.

به گزارش میزان، پرونده سارقان مسلح سوپرمارکت‌های تهران به اتهام محاربه امروز (14 اسفند ماه) در شعبه 15 دادگاه انقلاب با حضور وکلا، متهمین و 30 نفر از شکات رسیدگی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری میزان سردار حسین ساجدی نیا 4 دی ماه در خصوص دستگیری سارقان مسلح سوپرمارکت های تهران اظهار داشت: یکشنبه هفته گذشته وقوع سه سرقت مسلحانه از سوپرمارکت های محله دهکده المپیک به پلیس اعلام شد. بلافاصله پس از انتشار این خبر تیم های ویژه پلیس آگاهی تحقیقات خود را برای دستگیری این سارقان آغاز کردند و 4 ساعت بعد 5 عضو این باند شناسایی شدند.

وی ادامه داد: 72 ساعت بعد کارآگاهان پلیس موفق شدند اعضای این باند را در تهران،‌ ورامین و قرچک دستگیر کنند.
به گفته ساجدی نیا این سارقان علاوه بر شهر تهران در شهرهای اطراف نیز مرتکب سرقت شده و همین امر باعث ایجاد رعب و وحشت بین صنف خوابار فروشان شده بود.

به گفته رئیس پلیس تهران اعضای این باند نقشه سرقت در چند استان را طراحی کردند که قبل از اجرا شناسایی و دستگیر شدند.

ساجدی نیا در مورد سرقت های اعضای این باند گفت: اعضای این باند اگر چه سرقت های مسلحانه انجام دادند اما ارزش ریالی برخی از این سرقت ها به صدهزار تومان هم نمی رسد.

وی ادامه داد: تعدادی از متهمانی که در این رابطه دستگیر شده اند دارای سابقه سرقت مسلحانه بوده و پیش از این طی چند نوبت دستگیر شده اند. 
 
 
کلمات کلیدی : سارقان مسلح + سوپرمارکت‌های تهران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.