توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 415817
درگیری‌های شدید در شرق«حلب» و حملات تکفیری‌ها به مردم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۰
منابع میدانی از درگیری‌های شدید میان نیروهای ارتش سوریه و گروه‌های تروریستی در منطقه مساکن هنانو در شرق حلب و حملات خمپاره‌ای تکفیری‌ها به مردم خبر دادند.

به گزارش تسنیم در سوریه، یک منبع میدانی از درگیری‌های شدید میان نیروهای ارتش سوریه و گروه‌های تکفیری در محور مساکن هنانو در شرق حلب خبر داد که از انواع سلاح‌های سبک و سنگین استفاده می‌شود.

این منبع همچنین از حملات موشکی و توپخانه‌ای ارتش و همپیمانانش به  تجمعات گروه‌های ترویرستی در این منطقه خبر داد که در نتیجه آن شماری از اعضای این گروه‌ها به هلاکت رسیده‌اند.

همزمان جنگنده‌های ارتش به بمباران مواضع تروریست‌های تکفیری در سمت غرب شهر حلب ادامه می‌دهند.

این در حالی است که تکفیری‌ها در پی شکست در برابر ارتش سوریه، با کپسول‌های گازی انفجاری محله الموکامبو و دانشکده حقوق و بیمارستان قلب شهر حلب را هدف قرار دادند که در نتیجه آن شماری از غیرنظامیان شهید و یا زخمی شدند.

از  دیرالزور هم خبر می‌رسد که نیروهای مدافع فرودگاه نظامی این شهر بار دیگر حملات تروریست‌های داعشی به محور جنوب شرقی گردان ضامن در اطراف فرودگاه را دفع کردند، جنگنده‌های ارتش هم مواضع داعشی‌ها در این منطقه را بمباران می‌کنند.
 
کلمات کلیدی : سوریه+داعش+ حلب
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.