نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 447588
سفارت فرانسه: برجام میوه داده است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۲۷
حساب توئیتری سفارت فرانسه در تهران با تاکید بر اینکه مبادلات بازرگانی بین ایران و فرانسه در سال 2016 میلادی افزایشی 235 درصدی داشته است، نوشت: برجام میوه داده است.

به گزارش ایرنا، پس از اجرای برنامه جامع اقدام مشترک موسوم به برجام تحولی در روابط تجاری و اقتصادی ایران و دیگر کشورها به ویژه کشورهای اروپایی به وجود آمده که گوشه ای از آن را می توان در افزایش گسترده مبادلات تجاری دو جانبه ایران و فرانسه مشاهده کرد.

دولت یازدهم در شرایط دشوار اقتصاد جهانی با کنترل تورم بالای 42 درصد و رشد نزدیک به منفی 7 درصد موفق شد به تورمی تک رقمی و رشد اقتصادی نزدیک به 7.4 درصد برسد که این مهم از دیدگاه سرمایه گذاران خارجی نوید بخش چشم اندازی روشن برای اقتصاد ایران بوده است.

ایران هم اکنون با رسیدن به بیش از یک میلیارد و 700 میلیون یورو مبادلات تجاری با فرانسه، اولین قدم ها برای تولید با هدف صادرات به بازارهای خارج را برداشته و در آینده نزدیک، اولین تولیدات مشترک ایران و فرانسه با هدف مصرف داخلی و صادرات به بازارهای مورد توافق دو طرف به بازار عرضه خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : سفارت فرانسه در تهران+ برجام
 
w
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۲-۰۳ ۰۸:۳۳:۱۰
صادرات
یا
واردات (4170821) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.