توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 461483
انتقاد رامین از رفتارهای احمدی‌نژاد، مشایی و بقایی؛ سبُک‌سرانه بود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۲
شرق نوشت؛ آخرین روز سال ٩٥، «احمدی‌نژاد، بقایی و مشایی» ویدئویی در فضای مجازی منتشر کردند که هرکدام مشغول شعرخواندن هستند و در پایان سه‌نفری دستانشان را بالا می‌گیرند و هم‌صدا می‌گویند: «زنده‌باد بهار؛ زنده‌باد ایران». «محمدعلی رامین» معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد احمدی‌نژاد در دولت دهم، در کانال تلگرامی‌اش، این سه نفر را «سه دلقک بهاری» خطاب کرد.

از رامین كه دوشنبه‌شب در مراسم سخنرانی رئيسی در مسجد حوری تهران حاضر شده بود، درباره این عباراتش و حمایتش از رئيسی پرسیدم:

‌شما درباره آقایان احمدی‌نژاد، بقایی و مشایی از عنوان «سه دلقک بهاری» استفاده کردید. دلیل استفاده‌تان از این عبارت چه بود؟
من شئونات نظام اسلامی را شئونات مقدسی می‌دانم که هرکسی كه یکی از مناصب مقدس نظام جمهوری اسلامی را برای مدتی در اختیار گرفت، موظف است پس از آن هم، این شأن را حفظ کند. یعنی اگر هر رفتاری که ممکن است از یک فرد عادی قابل قبول باشد، از آن فرد مسئول سابق سر بزند، باید منطبق باشد بر آن شأنی که داشته. در غیر این ‌صورت ضایع‌کردن و کم‌بهاکردن آن مقامی است که سابقا داشته است.

یعنی به نظر شما آقایان بقایی و مشایی و در رأسشان احمدی‌نژاد، مقام سابق خود را ضایع کردند؟
من فکر می‌کنم رفتار آقایان سبک‌سرانه بود و در شأن رئيس‌جمهوری سابق ما نبود. حالا من کاری به دو آقای دیگر ندارم ولی حداقل در شأن آقای احمدی‌نژاد نبود.

یعنی در شأن آقای مشایی بود؟
نمی‌دانم.

حضورتان در اینجا برای تأیید آقای رئيسی و اعلام حمایت از ایشان است؟
افرادی امثال بنده به دنبال راهکارهایی برای اداره حکومت و نظام و مملکت خودشان هستند و خیلی وابسته به افراد نیستند. هر شخصی که بتواند بهتر، سالم‌تر و قدرتمندتر کشور را به عزت، اقتدار، امنیت، رفاه و عدالت برساند، برای ما بهتر است.

به نظر شما آقای رئيسی این مشخصات را دارد؟
حاج آقای رئيسی جزء شخصیت‌های ممتازی است که در این دوره از انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام آمادگی کردند و به هرحال شایستگی‌های ایشان را نسبت به سایرین ممتاز می‌دانم.
 
کلمات کلیدی : احمدی نژاد + کاندیداتوری بقایی + محمدعلي رامين + انتخابات 96
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.