توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 483696
فاجعه در دریای ژاپن / برخورد مرگبار ناوشکن امریکا با کشتی تجاری
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۴
منابع مختلف خبری از برخورد مرگبار ناوشکن آمریکایی با یک کشتی تجاری در دریای ژاپن گزارش می دهند.

به گزارش مهر، خبرهای اولیه از مفقود شدن 7 عضو نیروی دریایی ایالات متحده حکایت دارد، فرمانده ناوگان پاسفیک آمریکا اعلام کرد که هنوز شمار مجروحان این حادثه مشخص نشده است. سخنگوی ناوگان پاسفیک آمریکا گفت که تعیین «میزان جراحات کارکنان [کشتی]» در حال انجام است.

فرمانده ناوگان پاسفیک آمریکا اعلام کرد که هنوز شمار مجروحان این حادثه مشخص نشده است. سخنگوی ناوگان پاسفیک آمریکا گفت که تعیین «میزان جراحات کارکنان [کشتی]» در حال انجام است. طبق اظهارات فرماندهی ناوگان پاسفیک آمریکا، این تصادم جدی بوده است.

هنوز اطلاعاتی از میزان خسارات وارده به دو کشتی در دست نیست. طبق اعلان گارد ساحلی ژاپن، این کشتی تجاری یک کشتی کانتینر فیلیپینی بوده است. این تصادم در حدود 56 مایل دریایی از جنوب غربی شهر «یوکوسوکا» در ژاپن اتفاق افتاد.

در پی این حادثه، ملوانان آمریکایی مجبور شدند که از گارد ساحلی ژاپن درخواست کمک کنند. قایقهای یدک کش ژاپنی برای امدادرسانی اعزام شدند. ناوشکن «فیتزجرالد» آمریکا در اثر این تصادم به شدت آسیب دیده است و بنابرگزارشها، دست کم هفت تن از خدمه این ناوشکن مفقود شده اند.

نیروی دریایی آمریکا هنوز خبر مفقود شدن این هفت خدمه ناوشکن فیتز جرالد را تأیید نکرده است
 
کلمات کلیدی : ناوشکن امریکا + دریای ژاپن
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.