نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 472148
کیهان: خانم باران کوثری لطفا دروغ نگو!
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۵
یکی از حواشی همایش حسن روحانی در ورزشگاه آزادی، حرف‌های باران کوثری، بازیگر سینما بود. وی در این همایش، فیلم جدیدی بازی کرد و با حالت بغض‌آلود گفت که در دولت قبل به خاطر انتقاد، ممنوع از کار شد.

روزنامه کیهان نوشت: یکی از حواشی همایش حسن روحانی در ورزشگاه آزادی، حرف‌های باران کوثری، بازیگر سینما بود. وی در این همایش، فیلم جدیدی بازی کرد و با حالت بغض‌آلود گفت که در دولت قبل به خاطر انتقاد، ممنوع از کار شد.
 
این اظهارات کوثری درحالی است که وی جزو آن دسته از بازیگرانی بود که در دوران ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد، از بیشترین لطف و امکان برخوردار بودند. به طوری که در طول دولت‌های نهم و دهم در بیش از 20 فیلم بازی کرد و چند بار نیز نامزد یا برنده سیمرغ جشنواره فجر شده بود.
 
ای کاش خانم کوثری که به واسطه پدر تهیه‌کننده و مادر کارگردان خود و همچنین الطاف دولت‌های مختلف، همیشه امکان کار و خودنمایی و دریافت جایزه داشته، اشاره‌ای هم به هزاران همکار خود که در چهار سال گذشته بیکار بودند هم می‌کرد.
 
لیلی رشیدی دیگر تبلیغاتچی حسن روحانی چند روز پیش در روزنامه زرد آفتاب یزد، به هواداران دیگر نامزدهای ریاست‌جمهوری توهینی وقیحانه کرد!
 
ظاهراً مدعیان روشنفکری، دروغگویی و توهین  را از لوازم منورالفکری و حقوق و طلب خود تلقی می‌کنند و آزادی بیان را در انحصار همپالگی‌های خود می‌دانند و بس!
 
خوب است این مدعیان همیشه طلبکار توضیح دهند چه نسبتی با مردم عادی و آرمان‌ها و خواسته‌های آنها دارند و چرا همواره بین آنها و توده‌های مردم فاصله‌ نجومی است؟
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96 + روزنامه کیهان + باران کوثری
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۰:۵۴:۲۸
تبلیغات بازیگرها و ورزشکارها و ... زیاد تاثیری در نتیجه نهایی آرا نداره . حتی در آمریکا که هالیوود مطلقا از هیلاری کلینتون دفاع میکرد . نتایج آرای این دوره خیلی پیچیده و خاموشه و احتمالا مجموع آرای اندک شهرهای کوچیک و روستاها و .... ، تکلیف برنده نهایی رو مشخص میکنه (4354384) (alef-11)
 
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۳:۵۱:۱۳
آخر میدانید که کیهان چقدر به "دروغ" و "تهمت" حساس است ! (4355106) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۷:۲۲:۱۳
میشه از طرف مردم صحبت نکنی کیهان جون (4356690) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۲۰:۲۰:۵۴
کیهان بسه (4357695) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.