نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 305837
نجابت: سیاسی کاری ابتکار به محیط زیست لطمه می‌زند
تاریخ انتشار : جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۴۲
عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه سیاسی کاری خانم ابتکار به کار تخصصی محیط زیست لطمه می‌زند، گفت: عملکرد ابتکار از ابتدای دولت کنونی به طور کامل سیاسی بود.

حسین نجابت نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون انرژی مجلس در گفت‌وگو با فارس به دنبال تجمع اعتراض آمیز جمعی از کارمندان سازمان محیط زیست، اظهار داشت: خانم ابتکار از زمانی که شروع به کار کرده، بیشتر فعالیت‌هایش در حوزه سیاسی است تا حوزه محیط زیست.

وی افزود: مواضع ایشان در همه موارد کاملا سیاسی است، از جمله در بحث بنزین‌های پتروشیمی و وارداتی مواضعی کاملا سیاسی می‌گرفت نه تخصصی و کارشناسی.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: ابتکار از ابتدای دولت عملکردی اینچنینی داشته است. همچنین در برهه‌ای از زمان بحث آلوده بودن بنزین‌های پتروشیمی و وارداتی و این که آلوده هست یا نیست مطرح بود در صورتی که محیط زیست هیچ گونه امکانی برای سنجش نداد.

نجابت در خاتمه متذکر شد که سیاسی کاری ابتکار به کار تخصصی محیط زیست لطمه می‌زند.
 
کلمات کلیدی : محیط زیست ، ابتکار
 
۱۳۹۴-۰۸-۰۸ ۲۰:۰۲:۰۵
زمان احمدی نژاد چرا خودت موضع نگرفتی (3288644) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۸-۰۸ ۲۰:۳۰:۲۸
پس حتما مدیریت خانم جوادی در زمان احمدی نژاد خوب بود! تنها کاری که از ایشون برای محیط زیست یادمه، علف دادن به بزهای کوهی بود. (3288691) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.