توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 452636
حضور خانواده آیت الله هاشمی در اجلاسیه مرکزی دانشگاه آزاد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۹
هفتاد و یکمین اجلاس شورای مرکزی دانشگاه آزاد صبح امروز با حضور علی اکبر ولایتی رئیس هیات موسس این دانشگاه آغاز شد که با حاشیه هایی همراه بود.

به گزارش مهر، علی اکبر ولایتی رئیس هیات موسس این دانشگاه در ابتدای سخنرانی خود از حاضرین در جلسه خواست تا برای شادی روح آیت الله هاشمی رفسنجانی فاتحه قرائت شود.

هفتاد و یکمین اجلاس شورای مرکزی دانشگاه آزاد صبح امروز با حضور علی اکبر ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنا این دانشگاه آغاز شد و تا ظهر فردا 20 اسفندماه نیز ادامه دارد که قرار است در این اجلاس برنامه ها و سیاست های سال آینده دانشگاه بررسی و تدوین شود.

در این اجلاس همسر آیت الله هاشمی رفسنجانی و فرزاندان وی نیز حضور داشتند و در محل برگزاری این مراسم صندلی که آیت الله هاشمی رفسنجانی در سال های گذشته این اجلاس برای سخنرانی بر روی آن می نشست قرار داده شده بود که عکس وی نیز بر روی آن وجود داشت.

همچنین در این اجلاس فیلم مستندی با عنوان «سنگ زیر آسیاب» با محوریت زندگی آیت الله هاشمی رفسنجانی پخش شد که پس از پخش این مستند تمامی حاضرین اشک ریختند.
 
کلمات کلیدی : آیت الله هاشمی + دانشگاه آزاد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.