نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 450331
تبریک 110 نماینده مجلس برای اسکار فرهادی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۹
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با امضای بیانیه‌ای موفقیت اخیر سینمای ایران در کسب جایزه اسکار بهترین فیلم سینمایی غیرانگلیسی‌زبان را تبریک گفتند.

به گزارش ایلنا، تعداد ۱۱۰ نفر از نمایندگان مجلس با امضای بیانیه‌ای درباره موفقیت اخیر فیلم سینمایی «فروشنده» در کسب عنوان اسکار بهترین فیلم غیرانگلیسی‌زبان، این پیروزی را خط بطلان بر ادعای رییس‌جمهور جدید ایالات متحده در دشمنی علیه ملت ایران دانستند.

در متن این بیانیه‌ای که توسط حجت‌الاسلام احمد مازنی در اختیار ایلنا قرار گرفت، آمده: حضور ارزشمند یک فیلم سینمایی ایرانی در هشتاد و نهمین مراسم آکادمی اسکار حاکی از فرهیختگی، نجابت و ظرفیت سینمای ایران در عصر جمهوری اسلامی است.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی موفقیت فیلم سینمایی «فروشنده» را در کسب عنوان بهترین فیلم غیرانگلیسی‌زبان در مراسم اسکار به جناب آقای اصغر فرهادی کارگردان و تمامی عوامل و دست‌اندرکاران این فیلم سینمایی تبریک می‌گوییم و برای اهالی فرهنگ و هنر ایران اسلامی آرزوی موفقیت بیشتر در عرصه‌های داخلی و بین‌المللی داریم.

اعطای اسکار به یک هنرمند ایرانی در حقیقت خط بطلان بر ادعای نورسیده کاخ سفید در دشمنی با ملت ایران و تعظیم مدنی جهانی در مقابل عظمت فرهنگ ایران به‌حساب می‌آید.
 
 
کلمات کلیدی : اسکار + اصغر فرهادی + اسکار 2017
 
Germany
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۱۴:۱۲:۰۷
آفرین به نمایندگان واقعی‌ مردم (4181861) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۱ ۱۸:۱۴:۱۵
چرا بقیه نمایندگان امضا نکردند!؟ایا انها ناراحت هستند!؟ (4182314) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.