توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 310336
گنجایش ورزشگاه بازی گوام - ایران به یکباره افزایش یافت!
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۶
مسوولان فدراسیون فوتبال گوام به منظور تشویق هواداران فوتبال این کشور به حضور در ورزشگاه همزمان با بازی با ایران گنجایش مجموعه ورزشی "دددو" را به ۴ هزار نفر افزایش دادند.

به گزارش ایسنا، در حالی که ظرفیت ورزشگاه "دددو" در حالت طبیعی بر اساس اعلام سایت فیفا ۱۰۰۰ نفر عنوان شده، مسوولان فدراسیون فوتبال این کشور به منظور تشویق هواداران فوتبال این کشور به حضور در ورزشگاه همزمان با بازی با ایران با استفاده از نیمکتهای فلزی سه طبقه ظرفیت این ورزشگاه را به ۴ هزار نفر افزایش داده اند.

این نیمکت‌های فلزی روبه روی جایگاه و پشت دروازه‌ها تعبیه شده تا تماشاگران بیشتری بتوانند از تیم ملی گوام در بازی با ایران حمایت کنند.

به گفته یکی از مسوولان روابط عمومی فدراسیون گوام تقریبا نیمی از بلیت ها تا عصر دوشنبه فروخته شده و پیش بینی می شود که تمام ظرفیت ورزشگاه برای بازی برابر ایران تکمیل شود.

همچنین پیش بینی می شود بین ۵۰ تا ۷۰ ایرانی برای تماشای این مسابقه در ورزشگاه حاضر شوند.

فرایند تهیه بلیت هم برای بازی فردا بسیار جالب است. تماشاگران با حضور در دفتر فدراسیون فوتبال گوام و بررسی صندلیهای باقی مانده از روی جدول نصب شده روی میز اقدام به خرید بلیت می کنند و مسوول فروش بلیت هم پس از خرید هر صندلی بر روی آن قسمت جدول خط تیره ای می کشد. قیمت بلیت بازی در بخشی از مجموعه ورزشی که همزمان با بازی در آفتاب قرار دارد، نصف قیمت دیگر بخشهاست.
کلمات کلیدی : فدراسیون فوتبال گوام
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.