توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 411226
آغاز پذیرش مسافر در ایستگاه مترو شهید صیاد شیرازی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۶
پذیرش مسافر در ایستگاه مترو شهید صیاد شیرازی امروز پس از افتتاح آن توسط شهردار تهران آغاز شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه؛ صبح امروز ایستگاه مترو شهید صیاد شیرازی با حضور دکتر قالیباف شهردار تهران، مهندس چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران، تعدادی از اعضای شورای شهر و فرزند ارشد شهید صیاد شیرازی به بهره برداری رسید.

دکتر محمد احمدی بافنده مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با بیان اینکه این ایستگاه در نیمه شمالی خط سه مترو تهران مابین ایستگاه‌های شهید قدوسی و خواجه عبدالله انصاری واقع شده است افزود: ایستگاه مترو شهید صیاد شیرازی دارای 16 هزار مترمربع زیربنا و 16 دستگاه پله برقی است.

وی به آغاز پذیرش مسافر در ایستگاه شهید صیاد شیرازی پس از مراسم افتتاحیه اشاره کرد و گفت: مسافران می‌توانند هر روز از ساعت 5 و 30 دقیقه تا 22 و 30 از این ایستگاه استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران در پایان خاطرنشان کرد: فاصله گذر حرکت قطارها در این ایستگاه مطابق برنامه خط 3 هر یک ربع یک‌بار است.
 
کلمات کلیدی : افتتاح ایستگاه مترو+شهرداری تهران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.