توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 399500
افتخاری:منصوریان پیشنهادش از انگلیس را منتشر کند تا مردم همه چیز را بدانند/ من هم از فلان سازمان پیشنهاد دارم!
بخش ورزشی الف،14مهر95
مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: من به منصوریان توصیه می‌کنم اگر پیشنهاد رسمی از انگلستان دارد آن را منتشر کند و همه مردم را در جریان آن قرار بدهد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۵
به گزارش فارس، سید رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال درخصوص صحبت‌هایی که پیرامون عقد قرارداد با بازیکنان استقلال و همچنین کسر مبالغی از این قراردادها مطرح شده است، گفت: درباره کسر قراردادها باید تأکید کنم که ما هدفمان این است که مطالبات بازیکنان را پرداخت کنیم چون در هر صورت آنها با باشگاه قرارداد امضاء کرده‌اند و طبیعتاً تیم‌های دیگر خواستار این بازیکنان بودند ولی آنها با استقلال قرارداد بسته‌اند و حالا هم پولشان را می‌خواهند اما در این بین برخی از قراردادها بدون مطالعه بسته شده به نوعی که متوجه شدم دخل و خرج استقلال اصلاً با هم نمی‌خواند.
وی افزود: قبول دارم که شاید کسر قرارداد کار درستی نباشد و بارها تأکید کرده‌ام که باید در این زمینه تعامل صورت بگیرد ولی از طرف دیگر هم باید به حال این موضوع فکری شود چون متأسفانه بی‌مهابا قراردادهایی امضاء شده و مبالغی در قراردادها گنجانده شده که معقول نیست.
افتخاری در پاسخ به این سوال که مگر اسپانسر به باشگاه پول نمی‌دهد تا مطالبات بازیکنان پرداخت شود؟ گفت: متأسفانه 2 سامانه‌ای که قرار بود در فوتبال ایران فعالیت کنند از برخی جهات به مشکل خوردند و سازمان لیگ هم به این مسئله ورود کرد و البته فدراسیون هم در حال رایزنی است تا مشکل را حل کند. ما، پرسپولیس و تراکتورسازی روی اسپانسر خودمان تاکید داریم ولی فدراسیون هم خواستار حضور اسپانسرش به صورت پررنگ‌تر شده که البته در نهایت شاید بخشی از بحث اسپانسرینگ به سامانه تبلیغاتی دوم واگذار شود.
وی در خصوص اینکه آیا همین مشکل باعث شده تا بازیکنان مصاحبه نکنند، گفت: دقیقاً همینطور است. اسپانسر ما می‌گوید آنجا که بازیکنانی در ورزشگاه آزادی می‌ایستند و مصاحبه می‌کنند دقیقاً تابلوی تبلیغاتی دیگری وجود دارد که این موضوع به آن سامانه ضربه می‌زند. البته در حال رایزنی هستیم تا این مشکلات برطرف شود.
افتخاری در خصوص اینکه قبل از سفرش به کلمبیا با وزیر ورزش و جوانان نشستی را پیرامون مشکلات استقلال برگزار کرد، گفت: ما نشستی را برگزار کردیم، به وزیر ورزش هم مسائل مالی را اشاره کردم. قرار شد که پیرامون قراردادها تعاملی صورت گیرد تا در هر صورت دخل و خرج باشگاه با هم به نوعی جور در بیاید.
سید رضا افتخاری درخصوص اینکه علیرضا منصوریان مدعی شد از انگلستان پیشنهاد دارد، گفت: این حرف‌ها زده می‌شود، من توصیه‌ام به منصوریان این است که اگر پیشنهاد رسمی دارد آن را رسانه‌ای کند که همه مردم و هواداران در جریان این موضوع قرار بگیرند.
وی با اشاره به اینکه اینگونه مباحث نباید در این شرایط مطرح شود، گفت: من هم از فلان سازمان پیشنهاد دارم ولی نباید چنین حرفی برنم. وقتی من در یک باشگاه مسئولیت دارم دیگر نباید در مورد پیشنهادات دیگر صحبت کنم.
افتخاری در پاسخ به این سوال که آیا خودش به عنوان مدیرعامل استقلال باور می‌کند که منصوریان از انگلستان پیشنهاد داشته باشد، گفت: این را دیگر باید از خود او سئوال کنید و همانطور که گفتم بهتر است او این پیشنهاد را رسانه‌ای کند تا همه را در جریان قرار بدهد.
به گزارش فارس، مدیرعامل باشگاه استقلال درخصوص شایعاتی که این روزها پیرامون جدایی چند بازیکن جوان این تیم در نیم فصل مطرح می‌شود، گفت: طبیعی است که در نیم فصل تغییراتی در همه تیم‌ها وجود داشته باشد و سرمربی یک سری از بازیکنان را نخواهد.
وی در خصوص اینکه پس چرا با این بازیکنان در ابتدا قرارداد امضاء شده، گفت: متأسفانه بدون مطالعه قراردادهایی بسته شده و من دیگر بیشتر از این نمی‌خواهم در مورد این مسائل صحبت کنم، همانطور که گفتم دخل و خرج استقلال با هم همخوانی ندارد و یکسری قراردادها بی‌مهابا امضاء شده است. من هم می‌گویم ای کاش مطالعات بیشتری می‌شد اگرچه منصوریان چنین درخواست‌هایی داشته ولی تنها او نبوده که قراردادها را به امضاء رسانده است.
 
کلمات کلیدی : سید رضا افتخاری+علیرضا منصوریان+باشگاه استقلال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.