توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 509201
بخشش زن جوانی که شوهرش را کشت
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۴
زن جوانی که هفت سال پیش شوهرش را در جریان مشاجره خانوادگی به قتل رسانده بود در حالی که یک قدم با چوبه دار فاصله داشت توانست با جلب رضایت خانواده مقتول از قصاص نجات یابد. او دیروز از نظر جنبه عمومی جرم محاکمه شد.

به گزارش «ایران» مرد جوان سال 89 در آپارتمانش واقع در خیابان جمهوری به قتل رسید و همسرش- مریم- پس از کشتن شوهر با پلیس تماس گرفت و پرده از راز جنایت برداشت. این زن پس از محاکمه در دادگاه کیفری با توجه به درخواست اولیای دم به قصاص محکوم شد اما در حالی که یک قدم با چوبه دار فاصله داشت خانواده شوهرش از حق قصاص خود گذشت کردند و بدین ترتیب مریم از اعدام نجات یافت. صبح دیروز این زن زندانی در شعبه هشتم دادگاه کیفری که به ریاست قاضی حسین اصغرزاده و با حضور قاضی حشمت الله توکلی-مستشار- تشکیل جلسه داده بود از نظر جنبه عمومی محاکمه شد.

مریم به قضات دادگاه گفت: شوهرم بداخلاق بود و همیشه مرا کتک می‌زد. روز حادثه در حالی که از دستش خسته شده بودم هنگام درگیری با هم او را با ضربه چاقوی آشپزخانه زدم اما قصد قتل نداشتم.»پس از اظهارات این زن قضات وارد شور شدند تا مجازاتش را تعیین کنند.
 
کلمات کلیدی : قتل، قاتل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.