نظر منتشر شده
۲۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 462041
بادامچیان:میرسلیم برای این دوره اصلح است / برای رئیسی احترام قائلیم اما باید ببینیم خواست عمومی مردم چیست / جز ضرر چیزی عاید احمدی نژاد نخواهد شد
بخش خبری الف، 24 فرودین 96
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۵
قائم مقام دبیر کل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: وقتی شاهد آن هستیم که شخصی ظرف 4 سال نتوانسته به وعده‌های خود عمل کند، پس دیگر نباید به او رأی بدهیم.

اسدالله بادامچیان عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: نیازمند یک تحول در فرهنگ انتخاباتی هستیم، نباید کسی که از نظر اخلاقی مشکل دارد، اهل دنیا و شیفته قدرت است را انتخاب کنیم.

قائم مقام دبیر‌کل حزب مؤتلفه اسلامی اذعان داشت: براساس روایت نبی اکرم(ص) هرکسی خودش را برای رسیدن به حکومت‌داری جلو بیندازد ولی بداند که فرد دیگری اصلح‌ از خود وجود دارد، به خدا، رسول خدا(ص) و مسلمانان خیانت کرده است.

به نوشته ی تسنیم و فارس، وی ادامه داد: انتخابات در نظام اسلامی رقابت برای رسیدن به قدرت نیست بلکه برگزیدن کسی که توانمندی دارد و از همه اصلح‌ است؛ مردم باید ببینند که با رأی خود، خدا، امام زمان(عج) و نایب امام زمان(عج) را راضی کرده‌اند یا خیر.

بادامچیان با اشاره به دلایل معرفی میرسلیم به عنوان کاندیدای حزب مؤتلفه خاطرنشان کرد: از ما پرسیده شده که آیا شما در معرفی نامزد حزب مؤتلفه تکلیف شرعی احساس کرده‌اید؟ بله ما از مردم و اعضای حزب مؤتلفه با مطرح کردن 60 شاخصه به این نتیجه رسیده‌ایم که میرسلیم را به عنوان کاندیدای مورد نظر خود معرفی کنیم.

بادامچیان اظهار داشت: در حال حاضر در حال بررسی هستیم که اگر در گروه‌های دیگر کسی اصلح تر وجود داشته باشد ما بر اساس وظیفه الهی به نفع فرد اصلح کنار می‌رویم، تا کنون در افراد ثبت نام شده اصلح برای این دوره از نظام جمهوری اسلامی میرسلیم است و یکی از دلایل این مسئله این است که میرسلیم دارای فرهنگ رجایی است.

وی اضافه کرد: اگر فردی حتی خارج از حزب مؤتلفه و اصلح‌ بیابیم براساس وظیفه الهی از کاندیدای اصلح و ارجح حمایت می‌کنیم؛ در سال‌های اخیر جوانان به افراد سیاسی دل بسته‌اند و خیال کرده‌اند که آنان ذوب در ولایت هستند، در حالی که چنین نبوده و بعد از مدتی از تعصبات خود پشیمان شده‌اند.

* مردم نباید فریب وعده‌های نامزدها را بخورند

وی متذکر شد: آن آقایی که در انتخابات مجلس میلیاردی خرج می‌کند به دنبال خدمت نیست بلکه یک سرمایه‌دار است که با این روش در حال سرمایه‌گذاری است.

بادامچیان تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب صراحتاً تأکید کرده‌اند که مشکلات اقتصادی کشور به علت تحریم نیست بلکه به علت برنامه‌ریزی‌های غلط مدیران است.

وی تأکید داشت: مردم نباید فریب وعده‌های نامزدها را بخورند، همان طور که خیلی‌ها وعده یارانه دادند، عده‌ای در دولت خود اجرا کردند و هم اینک دولت به خاطر پرداخت یارانه در مخارج عمرانی کشور مانده است.

وی با اشاره به فرد معرفی شده توسط جمنا متذکر شد: نسبت به کاندیدای نهایی جبهه نیروهای انقلاب اسلامی نهایت احترام را قائل هستیم؛ آیت‌الله رئیسی را نیز از عناصر مفید کشور می‌دانیم؛ باید کمی به جلو برویم تا ببینیم خواست عمومی مردم چیست.

بادامچیان افزود: آیت‌الله رئیسی چهره‌ای بزرگ است که در مجموعه ارزش‌گرایان قرار دارد و در کنار او چهره‌ای دانشگاهی و متدینی همچون میرسلیم قرار گرفته است.

وی اظهارداشت: وقتی شاهد آن هستیم که شخصی ظرف 4 سال نتوانسته به وعده‌های خود عمل کند، پس دیگر نباید به او رأی بدهیم، وقتی مردم می‌بینند که درآمدشان کم شده و هزینه‌های زندگی بالا رفته است دیگر به آن شخص که بر سر کار است رأی نخواهند داد.

قائم مقام دبیر کل حزب مؤتلفه اسلامی بیان کرد: برخی از کسانی که برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرده‌اند شیفتگان قدرت هستند نه عاشقان خدمت؛ ملت ما ملت هوشمندی بوده و از بسیاری از مسؤولان جلوتر هستند.

بادامچیان در بخش دیگری با اشاره به ثبت‌نام‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری بیان داشت: نسبت به ثبت‌نام احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست جمهوری به شدت متأسفم چراکه این موضوع بیش از هرچیزی به خود او ضرر زده است؛ احمدی‌نژاد در دوره‌ای شعارهای ارزشی داده بود و نباید بر خلاف توصیه مقام معظم رهبری عمل می‌کرد.

وی افزود: یک موقع است که فردی برای مشورت در امور به سراغ رهبر انقلاب نمی‌رود که بحث آن جداست، ولی احمدی‌نژاد برای مشورت نزد ایشان رفته و رهبر معظم انقلاب او را به عدم حضور در انتخابات توصیه می‌کنند؛ حال که احمدی‌نژاد به توصیه معظم له گوش نداده جز ضرر برای او عایدی نخواهد داشت.

* مردم به کسی که توصیه رهبر انقلاب را گوش نداده رأی نمی‌دهند

قائم مقام دبیر کل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: اینکه احمدی‌نژاد تصور کند با وعده یارانه می‌تواند رأی جمع کند، فکر غلطی است.

وی تصریح کرد: مردم نباید وارد دعوا و جدال شوند و باید بررسی کنند که کسی که توصیه رهبر معظم انقلاب را گوش نداده و به صحنه انتخابات آمده نباید به او رأی دهند؛ حکم کسی که می‌خواهد رئیس جمهور شود را باید مقام معظم رهبری تنفیذ کنند پس باید به کسی رأی دهیم که توصیه ایشان را گوش دهد نه کسی که سرپیچی کرده است.
بادامچیان عنوان داشت: مردم برای حضور در انتخابات احساس تکلیف می‌کنند و بر مبنای تکلیف الهی سعی بر انتخاب دارند؛ کسانی که وارد انتخابات می‌شوند نیز اگر برای رسیدن به قدرت بیایند دچار شرک شده‌اند چراکه باید برای رضای خدا بیایند.

* برنامه‌های حزب مؤتلفه 3 بخش است

بادامچیان عنوان کرد: برنامه‌های حزب مؤتلفه 3 بخش است، یک بخش آن برنامه‌های درازمدت، بخش دیگر برنامه‌های میان‌مدت و بخشی دیگر برنامه‌های ضربتی است.

وی با اعلام طرحی با عنوان «طرح جامع توزیع علمی جمعیت کشور» تصریح کرد: در حال حاضر کشور ما نزدیک به 80 میلیون جمعیت دارد که در چند سال آینده این رقم افزایش چشمگیری خواهد داشت که نیازمند تقسیم‌بندی و توزیع علمی جمعیت هستیم که برای این موضوع طرحی درازمدت ارائه می‌دهیم.

قائم مقام دبیر کل حزب مؤتلفه اسلامی با بیان اینکه طرح مسکن مهر جواب نداده است، تأکید کرد: آیا طرح مسکن مهر مشکل مسکن را حل کرده؟ آیا قیمت‌ها را پایین آورده؟ آیا جوانان توانایی خرید مسکن یا اجاره را دارند؟ مردم باید بتوانند به راحتی مسکن تهیه کنند که برای این منظور طرح جامع اسکان جمعیت کشور را در نظر گرفته‌ایم.
۱۳۹۶/۰۲/۲۵ ۰۹:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۴ ۱۴:۱۴
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۴ ۰۷:۲۵
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۰ ۱۶:۰۳
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۰۷:۵۹
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۱ ۱۳:۵۷
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۹ ۰۹:۱۸
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۷ ۰۹:۴۳
 
۱۳۹۵/۰۷/۲۹ ۱۱:۳۴
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۹ ۰۷:۱۸
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96 + اصولگرایان + مصطفی میرسلیم + بادامچیان
 
Ukraine
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۱۴:۰۸:۵۵
رئیسی به معاون اولی قالیباف توی همه گزینه ها اصلح تر هستند.رئیس جمهوری فقط قدرت عملکرد نیست قدرت بیان و ذهن اجتماعی و مدیریتی هم میخواد که جناب رئیسی از این لحاظ فوق العاده هستند که در کنار قدرت مدیریتی وعمرانی قالیباف میتونن خیلی قدرت رای آوری داشته باشند..رد صلاحیت آقایان بقایی و احمدی نژاد هم بهتره از همین الان اعلام بشه تا وقت کسی تلف نشه..احمدی نژاد بیشتر از روی کینه به اصولگرایان وارد عرصه شده تا هر چیز دیگری اومده تا نزاره اصولگرایان به قدرت برسن (4252862) (alef-13)
 
بنده خدا. اصل
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۱۴:۱۸:۵۱
بادامچیان:میرسلیم اصلح است!!
بله درست میفرمایید چون هیچ بقالی نمی گوید ماستم ترش است.
اما جهت اطلاع اکثریت مردم نظرشان روحانی است.
به کامنتها توجه فرمایید نظرمردم را متوجه خواهیدشد. (4252889) (alef-13)
 
Spain
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۱۴:۲۱:۴۹
فقط احمدی (4252899) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۱۸:۱۱:۳۷
احمدی نژاد مقابل رهبریست.آقا فرمان بده محوش میکنیم (4253458) (alef-13)
 
ابی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۱۴:۳۵:۴۶
نه مردم منتظر بودن تو بهشون بگی چیکار بکنن چیکار نکنن ! رو نیست که! (4252946) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۱۴:۴۵:۲۴
امسال مثل اینکه نقش اقای ولایتی افتاده گردن جناب میرسلیم (4252978) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۱۴:۴۷:۴۵
در مورد مؤتلفه بايد گفت مورچه چيه كه كله پاچش باشه (4252986) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۱۴:۴۹:۳۶
اقايان مؤتلفه يادشان رفته براى احمدى نژاد سرودست ميشكستند. (4252991) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۱۴:۵۲:۱۱
بله كاملا معلومه (4253000) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۱۴:۵۶:۱۲
اصولگرايان هرچند وقت يكبار يك نفر را پيدا ميكنند و ازش استفاده ميكنند بعد كه توزرد از اب در آمد خودشان را به اون راه ميزنند و شروع به بدگويى از طرف ميكنند، انگار نه انگار كه زمانى برايش سينه چاك ميكردند. نمونه اش سعيد مرتضوى و احمدى نژاد. مردم هم بايد هزينه سياست بازى اقايان را بدهند (4253010) (alef-13)
 
France
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۱۵:۰۰:۵۷
الان اسم موتلفه رو كه ميشنوم احساس افراد الزايمر گرفته بهم ميده.
فكر نكنم تو كل كشور ٢٠٠ هزار راي بياره نامزدشون.
واقعا جاي تاسف داره كه چرا احزاب ريشه دار ما قابليت رويش و زايش رو ندارند.
با پير شدن و فوت شاخص هاشون اون احزاب هم پير و از كار افتاده ميشن.
راست و چپ هم نداره ، همه احزاب ما. حتي اپوزيسيون مثل نهضت ازادي.
واقعا جاي اسيب شناسي اجتماعي داره. (4253017) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۱۵:۰۴:۴۳
فائزه هاشمی با بیان اینکه «نظر آیت‌الله هاشمی بر روی انتخاب مجدد حسن روحانی بوده است»، گفت:‌ پدرم همیشه بر وحدت تأکید داشتند که خوشبختانه اصلاح‌طلبان نیز امروز در مسیر وحدت حرکت می‌کنند. (4253032) (alef-13)
 
محبوب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۱۵:۱۸:۴۹
اقای بادامچیان شما و امثال شما بودید که احمدی نزاد را علم کردید و الن هم می گویید فردی بد اخلاق هست و اقای احمدی نزاد در حد ان نبود که رییس جمهور شود در فتنه 88 احمدی نزاد نقش اساسی داشت 11 روز خانه نشینی ایشان بیانگر این بود که ایشان فرد متعادلی نیستند و اگر قرار باشد مقابل رهبری می ایستد الان امده کاندید شده ایا مگر رهبری نگفتند شما نباید وارد عرصه انتخابات شوید این خودش نشانگر این است که به حرف کسی به غیر از مشایی و بقایی و ثمره هاشمی را قبول نمی کند و اینکه شما می گویید اقای میر سلیم گزینه اصلح برای رییسجمهور شدن است ولی این را باید مردم تشخیص دهند که چه کسی اصلح است نه اینکه حاکمیت بگوید مردم خودشان تکلیفشان را بهتر می دانند خوب مردم شعار های نامزد ها را به این خاطر باور دارند که دروغ نمی گویند ولی نمی دانند که تا حالا هیچ یک از مسولان به وعده هایشان عمل نکردند در هر سه قوه مسولان خیلی حرفهای خوب و عامه پسند می زنند ولی در عمل بر عکس ان عمل می کنند اگر در کشور قانون حاکم بود الان خیلی از مسولان باید بر کنار و محاکمه می شدند ولی نه تنها این کار نشده است بلکه از این مدیریت به مدیریت کوچ می کنند اش همان اش است و کاسه همان الان چند وقتی است دم از مبارزه با فساد می زنید اما نه تنها فساد کم نشده بلکه افزایش هم یافته است موقع اجرای یارانه از طرف احمدی نزاد یاران و دوستانشان می گفتند ایشان معجزه کرده است تا حالا کسی جرات نداشت این کار را انجام دهد ولی رکود اقتصادی و فساد ادرای و اختلاس و رشوه از همانجا شروع شد پول کشور در یک لحظه 70 در صد از ارزشش را از دست داد این یک فاجعه بود ولی کسی به احمدی نزاد نگفت بالای چشمت ابروست احمدی نزاد شما برای فروپاشی امریکا لحظه شماری می کرد و هر سال هم با فک و فامیل و دوستانش به امریکا مسافرت می کرد به بودجه بت المال و هرکس هم اعتراض می کرد بر چسب خاین و مزدور و وطن فروش می خورد منقدین دلسوز نظام برای اعتلای حاکمیت کشور و اجرای قانون تلاش می کنند ولی بر چسب فتنه گر زده می شود (4253078) (alef-13)
 
سعید روسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۱۵:۴۴:۰۰
اقایان انگار اززمان عقب هستند اگر ریسی را مردم‌نپذیرند میرسلیم را عمرانخواهند پذیرفت (4253141) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۱۵:۵۵:۰۴
یه دوهزار رای میاره (4253174) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۱۵:۵۵:۱۹
فقط احمدی نژاد (4253176) (alef-13)
 
Europe
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۱۷:۱۷:۲۲
اصلح فقط احمدی نژاده و بس.
او حامی گرسنگان و پابرهنگان بود و هست. در زمان او عمله و بنا کار می کردند و نونی سرسفره داشتند ولی خدا می داند 4 ساله فرزندان عمله وبنا غذا گرم ندیده اند که هیچ، بلکه مدتهای طولانی هم گرسنگی کشیده اند.
آیا می فهمید این یعنی چه؟ (4253366) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۲۱:۲۸:۱۰
خدا به امثال شما قدرت تحلیل و روشن بینی عطا کنه‌.در دولت احمدی نژاد با ده برابر شدن قیمت املاک و تورم بالای چهل درصد فقط سرمایه دارها سود بردند که ارزش دارایی هاشون در عرض چهار سال ده برابر شد و با این تورم لجام گسیخته سفره طبقه مستضعف و متوسط کوچکتر و کوچکتر شد. (4253835) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۱۷:۵۷:۴۲
من که اصلا نه بادامیان را میشناسم و نه میر سلیم را پس بنابراین به احمدی رای خواهم داد (4253427) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۱۸:۰۳:۳۲
از مجا فهميدي ميرسليم اصلحه؟! يک دليل بيار لطفاً (4253436) (alef-13)
 
ایرج
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۲۱:۴۳:۲۲
فقط احمدی وبقایی (4253871) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۲۲:۳۱:۰۸
آقای بادامچیان!شایسته است کاندیدای شما به نفع کسی که مقبولیت بیشتری دارد و می تواند کشور را از دست غربزده ها نجات دهد کناره گیری نماید. انتظار می رود به نظام و انقلاب فکر کنید (4253976) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۰۴:۴۱:۰۵
آقای بادامچیان واقعا شما در کشور ایران و میان مردم زندگی میکنید که اینگونه نظر میدهید . (4254338) (alef-13)
 
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۳:۲۳:۵۸
البته آقای میر سلیم فرد بسیار سالم و صالحی هستند و گذشته ای خوب دارند اما آیا مناسب هستند برای ریاست جمهوری االله اعلم (4254855) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.