توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 504279
یار «مونسان» از کیش راهی تهران شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۰
همزمان با اولین روز کاری علی اصغر مونسان در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، نخستین حکم برای معاون گردشگری این سازمان صادر و به این ترتیب اولین یار "مونسان" از کیش راهی تهران شد.

به گزارش ایسنا، محمد محب خدایی که در دوران ریاست مونسان در سازمان منطقه آزاد کیش، معاون گردشگری این جزیره بود، رسما با حکم علی اصغر مونسان، رییس تازه منصوب شده سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، معاون گردشگری این سازمان شد. جایی که یک ماه پیش شاهد تغیرات شده بود.

هرچند که از هفته گذشته، پس از ابلاغ حکم ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از سوی رییس جمهور به علی اصغر مونسان، محب خدایی، رفت و آمدهایی به معاونت گردشگری داشت و با مدیران این بخش جلسه هایی گذاشته بود، اما به تاکید اعلام کرده بود قرار نیست او معاون گردشگری شود، ولی از آنجا که این معاونت مسؤولی ندارد نخستین جایی خواهد بود که حکم مسوول آن صادر خواهد شد.

علی اصغر مونسان نیز روز گذشته در پاسخ به سوالی درباره استفاده از مدیران کیش در تهران تاکید کرده بود: هیچ تیمی ندارم و تیم گرا نیستم.

البته او این مطلب را هم گفت که  هرکسی در کنار بنده نقش ایفا کند و اهدافی که تعیین شده را اجرا کند، حتما همکار خوبِ من خواهد بود. همکاران سابق با سابقه‌های زیادی که در این سازمان حضور دارند را یک ظرفیت می‌دانم. حتما از "ترکیب نیروها" استفاده می‌کنیم تا دوره‌ی تحولگرایی را در این سازمان رقم بزنیم.

در حکمی که مونسان دیروز و بلافاصله پس از تحویل گرفتن این سازمان برای محب خدایی صادر کرده آمده است؛ «نظر به تعهد، تخصص، تجربه و شایستگی به موجب این حکم به‌عنوان «معاون گردشگری» سازمان منصوب می‌شوید.

سیاست‌گذاری علمی جهت فعال‌سازی کلیه ظرفیت‌های ملی، ایجاد هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی در جهت سند راهبردی توسعه گردشگری کشور با رویکرد استفاده حداکثری از بخش خصوصی، توسعه بازار گردشگری در بعد داخلی و بین‌المللی با نگاه آینده‌نگرانه، ایجاد فرصت‌های جدید سرمایه‌گذاری و اشتغال‌زایی، واگذاری تصدی‌گری‌های حوزه گردشگری به بخش غیردولتی، تسهیل فضای کسب‌وکار، به‌کارگیری سیستم‌های نوین آماری و تقویت سامانه‌های گردشگری الکترونیک، از شاخصه‌های مهمی است که انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی دقیق و سامان‌دهی مناسب و بهره‌گیری از توان تخصصی کارشناسان، فعالان بخش خصوصی، صاحب‌نظران و تعامل با سایر حوزه‌ها در راستای تحقق اهداف و مأموریت‌های سازمان اهتمام شایسته به‌عمل آید.

توفیق شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه حضرت حق خواستارم.»
 
کلمات کلیدی : علی اصغر مونسان،سازمان میراث فرهنگی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.