نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 495676
واکنش عراقچی به تحریم‌های جدید آمریکا؛ اقدام کنگره آمریکا با واکنش قطعی ایران مواجه می‌شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۱
معاون وزیر خارجه کشورمان گفت اقدام کنگره و قانونی که در حال تصویب است یک اقدام خصمانه و روشن علیه ایران است و با واکنش قطعی ایران مواجه می شود.

 سید عباس عراقچی در واکنش به طرح جامع تحریم‌های ایران که به تازگی در کنگره آمریکا به تصویب رسیده است گفت: اقدام کنگره و قانونی که در حال تصویب است یک اقدام خصمانه و روشن علیه ایران است و با واکنش قطعی ایران مواجه می شود.

وی افزود: در سالهای پیش همواره با چنین اقداماتی از سوی کنگره و دولت آمریکا مواجه بوده ایم و اختصاصی به دولت فعلی آمریکا ندارد.

عراقچی ادامه داد: قانون جدیدی که در حال تصویب است تحریم موضوعی جدیدی ندارد، جمع‌بندی و تجمیع تحریم‌های قبلی غیرهسته ای است، با این حال می تواند اجرای موفق برجام را تحت تاثیر قرار دهد.
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۳:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۱:۴۷
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۱۴:۵۱
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۳ ۱۲:۲۹
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۳ ۱۲:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۱ ۱۳:۲۵
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۱ ۱۰:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ ۱۲:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۷ ۱۴:۵۳
 
۱۳۹۶/۰۴/۳۱ ۱۱:۴۴
 
 
کلمات کلیدی : برجام + آمریکا + تحریم ایران + سنا + مجلس + عراقچی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۴ ۱۰:۴۰:۲۳
اقای عراقچی من دلواپس نیستم .شما می تونید بگویید برای چی تحریم می شیم الان ؟چکار می کنیم که انها منافعشان در خطره ؟ (4488985) (alef-11)
 
مهم نیست
United States
۱۳۹۶-۰۵-۰۴ ۱۰:۴۳:۱۲
ببینیم و تعریف کنیم ؟!!!!! (4488992) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۴ ۱۱:۰۵:۲۴
فقط واکنشتون یه طوری نباشه که زیاد ناراحت بشن


یه محکوم کردن سخنگوی وزارت خارجه یا یه توئیت کافیه!!!!!!!!!!!!!!!!! (4489038) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۴ ۱۱:۰۸:۰۵
"قانون جدیدی که در حال تصویب است تحریم موضوعی جدیدی ندارد، جمع‌بندی و تجمیع تحریم‌های قبلی غیرهسته ای است، با این حال می تواند اجرای موفق برجام را تحت تاثیر قرار دهد. "
کاری ندارم که برجام خوبه یا بد! ولی همه مون خوب می دونیم که هیچ تحریم هسته ای جدیدی اعمال نشده و تحریم های هسته ای قبلی هم به بهانه دیگری تجدید نشده. پس جسم برجام آسیبی ندیده. روحش رو خدا میدونه البته.
جای تعجبه که عده ای به همراهی صدا و سیما قصد دارند به هر نحوی به مردم بقبولانند که برجام نقض شده. دیدیم که کمیسیون مشترک هم برگزار شد و آمریکایی ها گفتند نقض نکردیم و هیچ کس هم نتونست خلافش رو بهشون ثابت کنه. حتما برجام نقص هاییی داشته که الان در این وضعیت هستیم. ولی صادق باشیم و بگیم برجام نقص داره نه اینکه نقض شده... (4489046) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۴ ۱۲:۰۳:۱۴
تورابه خدانخندونمون عراقچی جان (4489188) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۴ ۱۲:۰۴:۲۱
فقط حرف میزنید....در عملی میترسید کاری انجام بدهید..واقعاجای ناسف داره (4489191) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.