توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 501173
استقلال و تراکتورسازی نقره داغ شدند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۱
اعضای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به دلیل تخلفات هواداران منتسب به تیم های استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز این تیم ها را به پرداخت جریمه نقدی محکوم کرد.

به گزارش ایرنا؛ بر اساس گزارش ناظر دیدار تیم های تراکتورسازی و پرسپولیس هواداران منتسب به تیم میزبان تخلفاتی همانند پرتاب اشیاء به داخل زمین و فحاشی به بازیکنان را مرتکب شده و بر همین اساس این تیم طبق ماده 79 به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین مسئولان این تیم باید تمهیدات لازم به منظور آموزش هواداران و پرهیز آنان از تخلفات مشابه در مسابقات آینده این تیم را در دستورکار داشته باشند تا مشمول مجازات های مقرر در آیین نامه انضباطی نشوند.

علاوه بر این، اعضای این کمیته بدنبال اهانت تعدادی از هواداران منتسب به تیم استقلال تهران در دیدار برابر استقلال خوزستان به فدراسیون فوتبال این تیم را مطابق ماده 79 آیین نامه به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم نمود.

در ادامه صدور آرای تیم های متخلف از سوی کمیته انضباطی، اعضای کادر فنی تیم صنعت نفت آبادان به دلیل اظهارات بی مورد درخصوص فدراسیون فوتبال تذکر کتبی گرفتند.
همچنین فراز کمالوند، سرمربی تیم صنعت نفت آبادان به دلیل اعتراض به عملکرد داور در کنفرانس خبری، به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. 

کمیته انضباطی درادامه به سرمربی تیم صنعت نفت آبادان توصیه کرد: از انجام مصاحبه نسبت به تصمیم داوران و مقامات رسمی خودداری کند که طبق مقررات، اینگونه اقدامات تخلف محسوب و ممنوع است. 

شایسته است در موارد ضروری و اعتراض بر عملکرد داوران، قبل از طرح موضوع در رسانه ها مراتب را با ذکر مستندات به صورت کتبی به کمیته داوران جهت بررسی اعلام کند. این آرا براساس اعلام کمیته انضباطی قطعی بوده و اعتراضی به آن وارد نیست.
 
کلمات کلیدی : استقلال+تراکتورسازی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.