نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 385858
پزشکان در چه صورت از سربازی معاف می‌شوند؟
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۱
گروه پزشکان فقط در صورتی معاف دائم از خدمت دوره ضرورت شناخته می شوند که براساس ضوابط تشخیص شوراها ،قادر به اشتغال به حرفه طبابت درنیروهای مسلح نباشند.

به گزارش خبرآنلاین، کاربری در صفحه مشکلات مردم نوشته است: "سلام به چه علت دانشجويان گروه پزشكي حق استفاده از معافيت پزشكي براي سربازي را ندارند؟حتي كسي كه سرطان دارد در صورت توانايي طبابت،اجازه استفاده از اين را ندارد. "

در این زمینه سردار موسی کمالی جانشین اداره منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح گفت: بر اساس آیین نامه جدید مشمولان پزشک اعم از پزشکان عمومی ،دندانپزشکان و پزشکان متخصص،فقط در صورتی معاف دائم از خدمت دوره ضرورت شناخته می شوند که براساس ضوابط آیین نامه معاینه و معافیت پزشکی و به تشخیص شوراها و شورای نیرو ،قادر به اشتغال به حرفه طبابت درنیروهای مسلح نباشند.
 
کلمات کلیدی : پزشکان+معافیت+سربازی
 
حسن نوتاش
Germany
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۰۳:۰۴:۱۶
امكانات شرايط كار و شرايط استراحت درخدمت سربازى براى پزشكان ايين نامه ويا ماده تبصره دارد يا درجاى تعريف شده مثلاء(خانه سويت اپارتومان پادكان كانكس )اكر تعريف شدهچه كسى ناظر است به چه كسى مى توان مراجعه كرد (4498030) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.