توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 504594
دیدار ولیعهد عربستان بامسئولان ارشد کاخ سفید
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۸
خبرگزاری عربستان از دیدار ولیعهد این کشور با تعدادی از مسئولان عالی رتبه کاخ سفید و مشاوران ارشد ترامپ خبر داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری عربستان، محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان و پسر پادشاه این کشور با جارد کوشنر، داماد و مشاور ارشد رئیس‌جمهور آمریکا، جیسون گیرینبلات، دستیار رئیس‌جمهور و نماینده ویژه در مذاکرات بین‌المللی و دینا پاول، مشاور رئیس آژانس امنیت ملی آمریکا دیدار کرده است.

هدف اصلی از این دیدار مسئولان ارشد کاخ سفید با ولیعهد عربستان مشخص نیست اما خبرگزاری این کشور می‌گوید مذاکرات درباره روابط دوجانبه، تحقق صلح خاورمیانه و نیز امنیت در خاورمیانه بوده است.

خبرگزاری واس همچنین اعلام کرد که طرفین در این مذاکرات بر قطع کامل انواع حمایت‌ها از تروریسم و افراط‌گرایی و نیز پیگیری ایجاد یک مرکز بین‌المللی مقابله با تفکرهای افراطی‌گرایانه تاکید کردند.

ولیعهد عربستان که در واقع گرداننده اصلی سیاست در این کشور عربی است اصولا طرح‌های بلند پروازانه و یا استراتژیک خود را پیش از اجرا با مسئولان عالی رتبه آمریکایی در میان می‌گذارد که احتمالا می‌رود این دیدار نیز در همین راستا بوده باشد.
 
کلمات کلیدی : محمد بن سلمان + ولیعهد عربستان + آل سعود
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.