توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 420164
تکذیب فرار محکوم‌ین به‌ اعدام از زندان‌‌ زاهدان‌
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۷
بابایی به بیان توضیحاتی در رابطه با خبر فرار سه زندانی از زندان‌ زاهدان پرداخت و با رد برخی ادعاهای مطرح شده، گفت: هیچ محکوم به اعدام یا قصاصی از زندان‌ها این استان فرار نکرده است.

به گزارش میزان ،بابایی مدیرکل زندان‌های استان سیستان و بلوچستان به بیان توضیحاتی در رابطه با خبر فرار سه زندانی از زندان‌ زاهدان پرداخت و با رد برخی ادعاهای مطرح شده اظهار کرد: هیچ محکوم به اعدام یا قصاص از زندان‌ زاهدان فرار نکرده است و زندان زاهدان حفاظت  امنيتی بالایی دارد.

 

وی در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: شب گذشته حوالی ساعت هفت و سی دقیقه، 3 نوجوان از کانون اصلاح و تربیت که مکان نگهداری اطفال و نوجوانان معارض با قانون 9 تا 18 ساله است فرار می‌کنند.

 

مدیرکل زندان‌های سیستان و بلوچستان با بیان اینکه این سه نوجوان متهم بوده و هیچگونه محکومیتی نداشته‌اند، گفت: این افراد در مظان اتهام هستند و هنوز حکمی در رابطه با آن‌ها صادر نشده است.

 

بابایی با اشاره به این مطلب که کانون اصلاح و تربیت در کلیه کشور مقررات  و آیین نامه خاص خود را دارد و بکارگیری سلاح در آن ممنوع است، خاطرنشان کرد: اقدامات لازم برای دستگیری این سه نوجوان معارض با قانون به کمک دستگاه‌های قضایی، اطلاعاتی و انتظامی صورت گرفته و محل اختفای این متهمان فراری  در حال شناسایی است و در اسرع وقت نسبت به دستگيری اين متهمان و استرداد آنها به كانون اقدام میشود.
۱۳۹۴/۰۳/۲۸ ۱۰:۴۸
 
 
کلمات کلیدی : فرار از زندان زاهدان+محکوم به اعدام
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.