نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 414567
«سعید مرتضوی» مسافر کربلا شد/ وکیل مرتضوی: خروج موکلم بلا مانع بوده است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۲
وکیل‌مدافع سعید مرتضوی گفت: موکلم ممنوع‌الخروج نبوده و برای حضور در مراسم اربعین حسینی به عراق سفر کرده است.

به گزارش ایسنا، سعید ایوبی‌یزدی، گفت: موکلم ممنوع الخروج نبوده و می توانسته از کشور خارج شود. وی افزود: حکم صادره در پرونده تامین اجتماعی بدوی بوده و تا زمانی که حکم قطعی نشود نمی‌توانیم جزییات حکم را اعلام کنم.

بر اساس این گزارش، مصطفی ترک همدانی وکیل‌مدافع تعدادی از کارگران شاکی در پرونده تامین اجتماعی 12 آبان ماه در گفت و گو با ایسنا از ابلاغ رای پرونده مدیرعامل پیشین سازمان تامین اجتماعی خبر داد و گفت: رای پرونده شامل سه بخش بابت شکایت‌های کارگران و سازمان تامین اجتماعی، آقایان پالیزدار و پیمان حاج محمود عطار و نماینده پیشین کرج و همسر قاضی‌اش است.

وی در ادامه چنین ابراز عقیده کرده بود که هر چند که قاضی محترم دادگاه در بخش اول تمامی اعمال مجرمانه متهم را در برداشت اموال سازمان تامین اجتماعی به‌خوبی تشریح و تبیین کرده، اما به گمانم در تطبیق عمل او با عنوان مجرمانه می توانست "اختلاس" را نیز تلقی کند. همچنین از این جهت متهم لااقل محکوم به رد مال نیز می‌شد، اما در حال حاضر به اتهامات تصرف غیرقانونی و اهمال در انجام وظیفه به تحمل 70 و 65 ضربه شلاق محکوم شده است.

وی اضافه کرد: در بخش دوم نیز وی برائت حاصل کرده و در بخش سوم نیز محکومیت دارد.

ترک همدانی خاطرنشان کرد: حتما تجدیدنظرخواهی خواهم کرد.
 
کلمات کلیدی : سعید مرتضوی+دادگاه + وکیل‌ مرتضوی
 
ايراني
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۶ ۱۲:۲۴:۳۰
لعن الله علي قوم الظالمين !! (4018615) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۶ ۱۲:۲۵:۳۶
چنین سفرهای فقط دهن کجی به ملت است و بس. سال گذشته افکار عمومی یکپارچه نسبت به خروج این بابا اعتراض کردند و امسال با این سفر ...... ؟؟؟؟؟؟ وای بر ما که از اعتقادات مان استفاده های ابزاری میکنیم. (4018617) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۶ ۱۲:۵۰:۱۹
با این اخبار مربوط به افراد حاشیه دار ، سفر کربلا را به چالش نکشید .این فرد بسیار کوچکتر و ....تر از مطرح شدن در کنار خبر سفری به این عظمت است . (4018674) (alef-13)
 
صمصام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۶ ۱۳:۲۰:۰۵
محضر جناب اقای توکلی
نماینده محترم سابق مجلس و مدیر محترم پایگاه خبری الف

در خصوص سفر جناب اقای مرتضوی جهت شرکت در مراسم اربعین حسین امسال همانند پارسال ،چند موضوع به نظرم رسید که اگر مطرح نشود ظلم بزرگی در حق آقای مرتضوی خواهد شد .

نخست :آنکه ایشان به موجب اینکه دارای پرونده اتهامی در ماجرای تامین اجتماعی واتفاقات کهریزک هستند و عنوان متهم برایشان صادق است و هنور هم دادگاه در جریان است ، بر چه مبنایی نظام قضایی ما اجازه خروج از کشور به ایشان میدهد ؟؟!!حتی اگر به موجب نظر دادگاه منعی بر خروج نیز نداشته باشند آیا بهتر نبود جهت احترام به افکار عمومی و مردم از خروج ایشان جلوگیری میشد؟؟؟!!

دوم: آنکه چگونه است که وقتی نامی از آقایان موسوی وخاتمی وکروبی( با وجودی که هیچ حکمی در هیچ دادگاهی علیه ایشان نیست )،در جایی یا رسانه ای برده میشود یا عکسشان یا کلامشان در جایی مطرح میشود تمام دلواپسان و دلسوختگان اسلام وانقلاب ونظام سینه چاک میکنند تجمع میکنند و فریاد واسلام سر میدهند که اینها فتنه گرند و چه وچه چه وچه ..اما الان از هیچ حنجره ای هیچ صدایی شنیده نمیشود؟؟؟!! تو گویی همه اکنون به حکم قران کریم "صم وبکم وعمی فهم لایرجعون"اند گویی انگار پاداش ایشان در وقایع تلخ کهریزک وپرونده تامین اجتماعی حقا" سفر به اربعین و زیارت کریلاست!!!

سوم :آنکه چندی پیش عزیزانی در خصوص چرایی فساد در کشورمان قلمفرسایی کردند و نوشتند راهکار ونظریه تقریر فرمودند .
جناب توکلی عزیز :
به نظر من فساد در کشور ما هرگز و حاشا وکلا وابدا" هیچ زمانی ریشه کن نخواهد نشد چون دلیل آن اظهر من الشمس است!!

والسلام (4018741) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۶ ۱۶:۳۵:۵۴
با سلام خیلی دوست دارم بدانم ایشان در زمان زیارت بارگاه حضرت امام حسین (ع) چه خواهد گفت (4019066) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.