نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 446760
داعشی متجاوز به 200 زن در زندان
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۵۱
یک تروریست دستگیر شده داعش که به صدها زن ایزدی تجاوز کرده و صدها نفر را نیز به قتل رسانده از کارهای خود ابراز  پشیمانی نمی کند و آن را عادی می پندارد.

به گزارش خبرگزاری رویترز، «عمار حسین»، عنصر مسلح گروهک تروریستی داعش که هم اکنون در شهر سلیمانیه در شمال شرق عراق در زندان به سر می برد، با وجود عدم پشیمانی از تجاوز به صدها زن ایزدی و قتل صدها نفر، مدعی است که در سلول کوچک خود در طول روز قرآن می خواند تا فرد بهتری شود.

بر اساس این گزارش، تروریست مذکور در جریان حمله تروریستی داعش به شهر مورد مناقشه کرکوک در شمال عراق در ماه اکتبر سال گذشته میلادی که کشته شدن ۹۹ غیر نظامی و نیروی امنیتی و هلاکت ۶۳ تروریست مسلح را در پی داشت، به اسارت نیروهای پیشمرگ اقلیم کردستان درآمده و طی چند روز اخیر اجازه یافته با خبرگزاری رویترز مصاحبه کند.

عمار در این مصاحبه با اذعان به این که به بیش از ۲۰۰ زن از اقلیت های مذهبی عراق تجاوز کرده و نسبت به این مسئله ابراز پشیمانی نمی کند، تاکید کرد که امرای داعش و فرماندهان نظامی این گروهک تروریستی به وی و دیگر عناصر برای تجاوز به زنان ایزدی و سایر زنان دلخواه خود چراغ سبز نشان داده اند.

وی با ادعای این که تروریست های داعش به وی چیزی نگفتند با این حال جوانان به چنین چیزی نیاز دارند و این یک مسئله عادی است، اعلام کرد که در زمان پیشروی این گروهک تروریستی در برابر نیروهای عراقی، وی در بسیاری از شهرهای این کشور از هر منزلی به منزل دیگری منتقل می شده و زنان ایزدی و دیگر زنان را مورد تجاوز قرار داده است.

این تروریست داعش با اعلام این که از زمان پیوستن به این گروهک تروریستی در سال ۲۰۱۳ میلادی تا زمان دستگیری نزدیک به ۵۰۰ نفر را نیز اعدام کرده، در این باره اظهار داشت: هر بار بین ۳۰ تا ۴۰ نفر را از پشت قلعه واقع در سنجار می بردیم و آنها را به قتل می رساندیم.

عمار با یادآوری این که امرای داعش چگونه وی را برای قتل و کشتار آموزش دادند و این مسئله نیز در ابتدا دشوار بوده اما روز به روز آسان تر می شده، خاطر نشان ساخت که وی در نهایت از توانایی بالایی برخوردار گشته و هرگز در رابطه با ارتکاب قتل نیز که آن را یک مسئله عادی می داند، دچار شک و تردید نشده جایی که قربانیان را روی زمین نشانده، چشمانشان را بسته و پس از آن نیز آنها را از ناحیه سر هدف گلوله قرار می داده است.

این تروریست خود را قربانی سختی های زندگی و برآمده از یک خانواده از هم پاشیده در شهر موصل می خواند، در این باره تصریح کرد: وضعیت مادی ما دشوار بود، خانه نداشتیم و کسی نبود مرا نصیحت کند، پدرم جان سپرده، مادرم ازدواج کرده و و تنها من و مادربزگم در خانه زندگی می کردیم.

عمار ۲۱ ساله همچنین تاکید کرد که در سن ۱۴ سالگی رو به افراط گرایی نهاده و امام مسجدی که در آن جا نماز می خوانده وی را به این راه جذب کرده جایی که ابتدا به القاعده پیوست و سپس به عضویت داعش درآمد.
تصاویر/ داعشی متجاوز به 200 زن در زندان
 
تصاویر/ داعشی متجاوز به 200 زن در زندان
 
تصاویر/ داعشی متجاوز به 200 زن در زندان
 
تصاویر/ داعشی متجاوز به 200 زن در زندان
 
تصاویر/ داعشی متجاوز به 200 زن در زندان
 
تصاویر/ داعشی متجاوز به 200 زن در زندان
 
تصاویر/ داعشی متجاوز به 200 زن در زندان
ترجمه متن: شفقنا
 
کلمات کلیدی : داعش +تجاوز+ تروریستی
 
Germany
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۱۷:۱۹:۱۱
رحمت به حيوان و سوسمار (4167610) (alef-3)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۱۷:۲۵:۱۵
حیوانی به شکل انسان (4167615) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۱۹:۴۰:۵۷
محصول افراط ايدئولوژيك (4167741) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۳۰ ۱۹:۴۳:۴۶
متاسفانه از اين جانوران بالقوه به وفور وجودداره (4167746) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۰۳ ۱۵:۴۰:۲۰
شیطانی از جماعت شیاطین داعشی که بایست معدوم شوند . (4488109) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.