نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 341388
بلوف انتخاباتی هیلاری علیه ایران
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۴
وزیر خارجه اسبق آمریکا و نامزد پیشتاز حزب دموکرات در کارزار انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور سال ۲۰۰۸ اظهاراتی درباره نابودی ایران، در صورت حمله به اسرائیل مطرح کرده بود.

«هیلاری کلینتون»، وزیر خارجه اسبق آمریکا و از نامزدهای کسب کاندیداتوری حزب دموکرات برای ریاست جمهوری این کشور در در انتخابات سال ۲۰۱۶، در مصاحبه‌ای در سال ۲۰۰۸ گفته آمریکا در صورت حمله ایران به اسرائیل، ایران را «به کلی محو خواهد کرد.»

به گزارش فارس کلینتون که در آن سال با باراک اوباما، رئیس‌جمهور فعلی آمریکا برای کسب نامزدی حزب دموکرات رقابت می‌کرد در آن زمان گفته بود می‌خواهد کارهایی که آماده است در جایگاه رئیس‌جمهور ایالات متحده برای مقابله با ایران در برابر اسرائیل انجام دهد را برای تهران روشن کند.

او در این مصاحبه با شبکه خبری ای‌بی‌سی نیوز گفت: «می‌خواهم ایرانی‌ها بدانند اگر من رئیس‌جمهور شوم به ایران حمله خواهیم کرد.»

کلینتون که در آن زمان سناتور ایالت نیویورک بود، ادامه داد: «در ۱۰ سال آینده که آنها ممکن است احمقانه فکر حمله به اسرائیل را در سر داشته باشند، ما قادر خواهیم بود آنها را کلاً محو کنیم.»
 
کلمات کلیدی : هیلاری کلینتون+ایران
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۱۱ ۱۳:۱۹:۳۶
عجب توهمی!!! (3620834) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۱۱ ۱۴:۳۲:۵۶
ایران هفت هزار سال تمدن داره و آمریکا سیصد سال توحش . آمریکا غلط میکنه که به ایران حمله کنه (3620929) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۵-۰۱-۱۲ ۰۳:۰۸:۰۰
سيلي نقد بيشتر از حلواي نسيه كار ميكنه (3621814) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۱۱ ۱۴:۵۵:۲۴
بایددبهش گفت شما اول گندی که تو افغانستان و عراق زدید رو جمع کنید بعد از این خرف ها بزنید (3620953) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۱۲ ۱۸:۳۰:۰۷
شتر در خواب بیند پنبه دانه (3622603) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.