توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 473021
سخنان روحانی در جمع هوادارانش در مشهد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۱
حسن روحانی با بیان این نکته که باید کشور، منطقه و دنیا را بشناسیم، به رقبایش گفت: چرا از سیاست خارجی حرف نمی زنید و نمیگویید که میخواهید در دور بعد روابط با جهان چگونه باشد؟

به گزارش خبرآنلاین؛ حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در جمع پرشور مردم مشهد، با سلام بر امام رضا سخنانش را آغاز کرد و گفت: مشهد شهر شگفتی هاست، آسمان هم با شماست. رحمت خدا هم با خراسان است. سلام بر مردم غیور خراسان. سلام برآن امام رئوفی که از همیشه غریب تر و مظلوم تر است. سلام بر جوانان مشهد و خراسان. سلام بر دختران و پسران. سلام بر اندیشه و هنر، سلام بر دانشگاه آزادی.

این صحبت های روحانی با سلام حضار همراه شد.

او ادامه داد: امروز روز سرنوشت ملت بزرگ ایران است، ما می خواهیم در روز جمعه بین فریب و صداقت یکی را انتخاب کنیم. ما میخواهیم کسی را انتخاب کنیم که بار مسئولیت اجرای کشور را بر دوش گیرد. من خواهش میکنم به این جمله من توجه کنید، شما بدانید رئیس جمهور، رئیس شورای عالی دفاع است با یک تصمیم خطا یعنی جنگ.با یک تصمیم درست یعنی صلح.

روحانی با بیان این نکته که باید کشور، منطقه و دنیا را بشناسیم، به رقبایش گفت: چرا از سیاست خارجی حرف نمی زنید و نمیگویید که میخواهید در دور بعد روابط با جهان چگونه باشد؟ جمله ای که هیچ جا نگفتم اما مشهد خواهم گفت. وقتی در آمریکا این آقای جدید سرکار آمد، در اتاق فکر گفتند، این گازانبر جدید است برای قدیم نیست(خنده) گفتند یک لبه گازانبر درست شد، لبه گازانبر بعدی اردیبهشت در ایران، اشتباه کردید، ما در ایران گازانبر نداریم. ما آن لبه گازانبری خارجی هم کند خواهیم کرد. ما نخواهیم گذاشت تحریم به کشور بازگردد.

این خبر در حال تکمیل است..
 
کلمات کلیدی : روحانی+انتخابات ریاست جمهوری+انتخابات ۹۶+سخنرانی مشهد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.