توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 285435
توضیح فرجی درباره ادامه اکران «رستاخیر»
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۱۸
سخنگوی شورای صنفی نمایش بیان کرد ادامه اکران «رستاخیز» بستگی به تصمیم نهایی سازمان سینمایی دارد.

به گزارش فارس، غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش بیان کرد: در جلسه امروز دوشنبه پنجم مرداد ماه شورای صنفی نمایش قرارداد ۳ فیلم سینمایی بسته شد. در این میان فیلم «محمد رسول الله» به کارگردانی مجید مجیدی در گروه سینمایی آزادی و همزمان با تولد امام رضا (ع) در شهریور ماه روی پرده می‌رود. همچنین فیلم سینمایی «مردن به وقت شهریور» به کارگردانی هاتف علیمردانی از چهارشنبه این هفته هفتم مرداد ماه در گروه سینمایی آزادی اکران می شود.

وی بیان کرد: قرارداد فیلم سینمایی «دوران عاشقی» به کارگردانی علیرضا رئیسیان نیز بسته شد و این فیلم از چهارشنبه این هفته هفتم مرداد ماه در گروه سینمایی کوروش اکران می شود.

سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به سرنوشت فیلم «رستاخیز» به کارگردانی احمدرضا درویش توضیح داد: شورای صنفی نمایش برای ادامه اکران این فیلم در انتظار پاسخ سازمان سینمایی است.

فرجی در پایان در پاسخ به این پرسش که چه زمانی آمار فروش فیلم ها از سوی شورای صنفی نمایش به طور رسمی اعلام می شود، گفت: در حال حاضر سایت «سینما تیکت» به صورت آنلاین فروش فیلم ها را منتشر می کند، شورای صنفی نمایش نیز به زودی رسما مسئولیت اعلام فروش فیلم ها را برعهده می گیرد.
 
کلمات کلیدی : سینما+اکران+رستاخیز