نظر منتشر شده
۱۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 490815
لفاظی جدید بولتون: راه‌حل مشکل خاورمیانه، تغییر نظام ایران است!
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۶
«جان بولتون» در ادامه لفاظی‌های قبلی خود، پس از بازگشت از نشست منافقین در پاریس، بار دیگر به لفاظی علیه ایران پرداخت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از دیلی دایجست؛ «جان بولتون»، سفیر اسبق آمریکا در سازمان ملل، به عنوان یک چهره ضد ایرانی و حامی گروهک تروریستی منافقین شناخته می‌شود. وی شب گذشته در جدیدترین لفاظی خود مدعی شد: «خاورمیانه تنها یک مشکل اصلی دارد که آن هم ایران است و راه حل این مشکل نیز فقط تغییر نظام این کشور است.

بولتون همچنین مدعی شد: اکنون ما رئیس جمهوری داریم که به خوبی از این تهدید آگاه است. برای نخستین بار در هشت سال گذشته، چنین رویکردی را می‌بینم و می‌توانم بگویم رئیس جمهور آمریکا به طور کامل مخالف حکومت ایران است.

بولتون در ادامه ادعایش افزود: این احساس واقعی رئیس جمهور آمریکا است و آن را خیلی روشن بیان کرد. ترامپ نظر قطعی خود را درباره ایران در جریان کارزار انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته ابراز کرد. او از آن زمان با بیان جملات متعدد و توییت‌های مختلف به روشنی اظهار داشته که ایران را یک تهدید می‌داند. ترامپ به طور کامل با توافق هسته‌ای که بوسیله رئیس جمهور پیشین امضا شد، مخالف است.

بولتون در سخنرانی هفته گذشته خود در گردهم‌آیی منافقین در پاریس نیز خواستار تغییر حکومت در ایران شد. وی در این سخنرانی گفت: دولت جدید آمریکا در حال تغییر تمام سیاست‌های پیشین است، یکی از این موارد به چگونگی برقراری ارتباط با حکومت ایران مربوط می‌شود. ترامپ قول مساعد داده است توافق هسته‌ای با ایران را لغو کند.

بولتون پیش از این حتی پیشنهاد حمله به تاسیسات هسته‌ای ایران را نیز مطرح کرده بود و یکی از ضدایرانی‌ترین چهره‌های دیپلماتیک در آمریکا به حساب می‌آید.
 
کلمات کلیدی : جان بولتون + آمریکا + ایران + منافقین
 
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۱۹ ۱۴:۴۷:۵۵
اینم. میمیره این آرزو را به گور می بره (4467094) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۱۹ ۲۰:۱۸:۲۵
انشا الله الهی آمین هرچه زودتر بهتر (4467686) (alef-11)
 
Moldova, Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۹ ۱۴:۵۵:۵۳
باسلام

این بابا آخرش جان ناقابلش را ازغصه اینکه آمریکا هیچ غلطی نمی تواند دراین را وبا همین آرزوی محال از دست می دهد.چندروز قبل در سایت Antiwar.com آمریکائی در مقاله خواندم این آقای بولتون در زمانیکه در دوره اول بوش پسر معاون وزیر امورخارجه بوده،بعد از حمله آمریکا به افغانستان وعده می داده پس از افغانستان،عراق،لیبی وسوریه نوبت ایران است که مورد حمل قرار گیرد.بنابراین، از آن زمان که آن حرف ها زده ،حداقل، پانزده سال گذشته ومعلومه این آقا شب وروز ودر خواب وبیداری ،همه اش،همین خواب را می بینه که به خواست خدا هیچ وقت تعبیر نمی شود! (4467107) (alef-11)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۹ ۱۵:۰۵:۵۱
آرزویی که بولتون و طرفدارانش به گور خواهند برد. (4467136) (alef-11)
 
Netherlands
۱۳۹۶-۰۴-۱۹ ۱۵:۵۹:۰۲
توی سیاستمدار های امریکای شاید کسی نباشد که به اندازه جان بولتون با ایران دشمنی کند. (4467234) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۱۹ ۱۷:۴۲:۲۲
پدر سوخته صهيونيست رژيم دست نشانده خودشان مى خواهند
اىكاش حكومت قدر بداند و نگذارد عده اى منافع ملي را به جيبشان و گروهشان و تعصباتشان بفروشند چون هر اتفاقي مثل سيل همه را مى برد نگاه به اطراف بكنيد مردم خاورميانه تاوان چه را مى دهند (4467385) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۱۹ ۱۹:۰۹:۱۱
این ادم مهمی نیست فقط عصبانیه (4467529) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۱۹ ۲۰:۱۰:۰۳
بره بمیره از عصبانیت (4467666) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۶-۰۴-۱۹ ۱۹:۴۸:۳۲
یه خوک کثیف هست که حاضره برای یک دلار بیشتر درآمد دست به هرکثافت کاری و جنایتی بزنه. ملت ناآگاه آمریکا رو ببین به این آشغالها رای میدن... (4467617) (alef-3)
 
منوچهر راستی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۹ ۱۹:۵۹:۳۱
حرف این دیوانه ها را نباید ملاک قرار داد .اینها با خودشان مشکل دارند .نه ایران . (4467642) (alef-3)
 
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۹ ۲۰:۰۴:۴۰
شتر در خواب بیند پنبه دانه (4467652) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۱۹ ۲۰:۰۹:۴۲
خفه بابا مرتیکه (4467665) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۹ ۲۱:۴۱:۴۳
راه حل مشکل خاور ميانه خروج آمريکا از خاور ميانه است. (4467794) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۹ ۲۱:۴۲:۳۶
بولتون یانکی عصبانی بد ریخت! از ما عصبانی باش واز این عصبانیت بمیرGo to Hell yanky (4467795) (alef-11)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۹ ۲۱:۵۱:۲۲
امریک وعیادیش بابت تغییر نظام جمهوریه اسلامی هیچ غلطی نمیتوانند بکنند درود بر رهبر مفتدر وبیدارمان (4467802) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۹ ۲۳:۰۰:۴۴
نه اینکه بقیه سردمداران آمریکا خیلی خواهان حفظ ایران و نظام ایران هستند. ما چهل سال است که دیدیم هرکدامشان هر کاری برعلیه ایران و نظام ایران از دستشان برآمده انجام داده اند. ولی به لطف خدا هیچ غلطی نتوانستند بکنند. باید به آنها یادآوری کرد که دستی که نمیتوان قطع کرد، باید بوسید. (4467889) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۶-۰۴-۱۹ ۲۳:۲۶:۳۵
بولتون ! نگاه کن آن موقع که در دولت بوش پسر دستی در حکومت داشتی و تمام کابینه با تو هم صدا بودند، چه اتفاقی افتاد تا مست مست ماندی و خراب نابودی ایران شدی. حالا که ... صدات گرفته. مریم قطره خواب آور توی گیلاست ریخته . بیدار شدی صحبت می کنیم. (4467922) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۲۱ ۰۳:۲۵:۲۴
دولت ایالات متحده تروریستی امریکا تصور نموده اند که خیلی نیرومند هستند و هر کاری بخواهند با هر کشوری می توانند انجام دهند . اما این را نمیدانند که در ایران سناریو هایی برای تغییر ساختار نظام سیاسی ایالات متحده و همچنین فرو پاشی اتحاد ایالتها در امریکا از یکدیگر وجود دارد و همچنین فیلمنامه هایی از جمله {اصلاح امریکا} اماده تبدیل به فیلم سینمایی برای نشان دادن این تحولات در امریکا اماده است که در صورت گزافه گویی امریکاییها تبدیل فیلم شود تا انها را سر جای خود بنشاند (4469893) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.