نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 446814
بحران در پروازهای "فرودگاه مشهد" ادامه دارد
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۹
پرواز ۱۰۳۴ ماهان به مقصد تهران از ساعت ۱۲ ظهر هنوز در فرودگاه مشهد است و به مقصد تهران پرواز نکرده است.

به گزارش تسنیم از مشهد مقدس، پرواز 1034 ماهان به مقصد تهران از ساعت 12 ظهر هنوز در فرودگاه مشهد است و به مقصد تهران پرواز نکرده است.

یکی از مسافران این پرواز می‌گوید: این پرواز قرار بود دیروز ساعت 17 انجام شود که مسافران یک بار سوار هواپیما شوند که بعد از حضور 4 ساعته در هواپیما، پرواز کنسل شد و سپس ماهان اعلام کرد این پرواز امروز ساعت 12 انجام می‌شود که با تاخیر دو ساعته مسافران وارد هواپیما شدند و از ساعت 14 نیز تاکنون در پرواز هستند و یک بار هم هواپیما یخ‌زدایی شد اما خلبان گفت یخ‌زدایی به خوبی انجام نشده است!

وی می‌گوید: پس از 6 ساعت حضور مسافران در پرواز، درب هواپیما هم اکنون باز شده و تعدادی از مسافران حالشان وخیم بود که بنا به درخواست آنها و اعتراض مکرر درب باز شد و تعدادی از مسافران از پرواز انصراف داده‌اند.

وی ادامه می‌دهد: طبق اعلام سرمهماندار پرواز باید هواپیما مجدداً و برای دومین بار یخ زدایی شود که معلوم نیست تا چه ساعتی طول بکشد و هیچ زمان دقیقی را نمی‌توانند اعلام کنند و بعد از یخ زدایی پرواز به مقصد تهران انجام می‌شود.اکنون منتظر هستیم یخ زدایی مجدد انجام شود.
 
کلمات کلیدی : فرودگاه مشهد+تاخیر پرواز
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۰۱ ۰۸:۳۲:۳۹
راه آهن سریع و ایمن حق ملت ماست (4168151) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.