توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 296217
درگیری هنگ ویژه روسیه با معارضان مسلح سوریه
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۸
حمایت تسلیحاتی روس ها که از آگوست امسال آغاز شده همزمان با اعزام کشتی های نجات روس به دریای مدیترانه در اطراف استانبول صورت گرفته است.

به گزارش جام نیوز، به نقل از سایت خبری "الوسط"؛ حمایت تسلیحاتی روس ها که از آگوست امسال آغاز شده همزمان با اعزام کشتی های نجات روس به دریای مدیترانه در اطراف استانبول صورت گرفته است. بر پایه ادعای این سایت مصری؛ روزنامه روسی "فونتانكا" در این رابطه خبر داده روسیه هنگی ویژه ای متشکل از ۲۶۷ تن از شبه نظامیان را در شهر "السخنه" در وسط سوریه سازماندهی کرده که اولین درگیری را با نیروهای معارضان سوریه صورت داده است.

در این درگیری ها، نیروهای معارضان نظام سوریه تعداد آنها بین دو تا شش هزار تن گزارش شده است.

لازم به ذکر است که وزارت دفاع روسیه هفته گذشته رسما اعلام کرد که تجهیزات نظامی به سوریه با هدف مبارزه با تروریسم ارسال کرده است. خاطرنشان می شود که مسکو و دمشق بارها به صورت رسمی از معارضان خواسته اند تا به بحران سوریه از طریق سیاسی و برگزاری انتخابات پارلمانی در این کشور خاتمه دهند.
 
کلمات کلیدی : روسیه، پوتین، سوریه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.