توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 277624
اطلاعیه درباره حادثه خوابگاه دانشگاه علامه
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۶
روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبائی در اطلاعیه‌ای توضیحاتی را درباره حادثه اخیر یکی از خوابگاه‌های دانشجویی این دانشگاه مطرح و اعلام کرد: مستندات حادثه خوابگاه دانشگاه علامه در اختیار مراجع انتظامی و قضایی قرار گرفته است.

به گزارش تسنیم، روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبائی در اطلاعیه‌ای توضیحاتی درباره حادثه اخیر یکی از خوابگاه‌های این دانشگاه مطرح کرد.

در این اطلاعیه آمده است: بررسی‌ها نشان می‌دهد که حمله دانشجوی مزبور به مشاور روان‌شناسی خوابگاه، دارای انگیزه شخصی و منشاء آن اختلاف مالی بوده است. بر اساس شواهد موجود، مشاور روان‌شناسی خوابگاه، درخواست بازپرداخت طلب خود از دانشجو را داشته که مورد حمله ضارب قرار می گیرد.

با حضور به‌موقع مسئولان خوابگاه، معاون دانشجویی دانشگاه و نیز نیروی انتظامی و اورژانس در محل، مجروحان به بیمارستان منتقل شدند و در حال حاضر، وضعیت جسمی هر دو نفر رضایت بخش است. هم‌زمان نیز شواهد و مستندات لازم برای بررسی، پیگیری و رسیدگی در اختیار مراجع انتظامی و قضایی قرار گرفته است.

روز ۲۷ خرداد در یکی از خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علامه یکی از دانشجویان دانشگاه با مشاور دانشگاه درگیری فیزیکی پیدا کرد.
کلمات کلیدی : خوابگاه دانشگاه علامه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.