نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 367228
ضرب و شتم پرسنل اورژانس به خاطر حمل نکردن جسد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۱
تکرار مجدد حمله به نیروی امدادی فوریتهای پزشکی در پایگاه بوالخیر رخ داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، ریاست مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان بوشهر، در مصاحبه ای عنوان کرد: آقای اسعدی از نیروهای عملیاتی اورژانس ۱۱۵ مستقر در پایگاه جاده ای بوالخیر ، حین انجام ماموریت مورد حمله همراهان عصبانی قرار گرفت وزخمی شد .

وی در بیان علت حادثه اظهار داشت : ناآشنایی مردم با قوانین و توقعات آنان که گاها جز خط قرمزهای فوریتهای پزشکی است ، مسبب این مسئله بوده است . در بیان واضح تر حمل اجساد متوفیان جز وظایف اورژانس نیست و بارها راجع به این مسئله صحبت شده است ولی باز شاهد اصرار همراهان بخصوص در صحنه های تصادفی هستیم .

دکتر دادجو حمله به نیروهای اورژانس ۱۱۵ بخصوص حین انجام ماموریت و رسیدگی به مصدوم را ناپسند دانست و طبق آیین نامه های موجود و قوانین قضایی ، مشمول جرائم نقدی و حبس عنوان کرد .

وی در تشریح مورد پیش آمده گفت : آقای اسعدی طبق اعلام مرکز پیام شهرستان تنگستان به محل تصادف اعزام می شوند ، طبق بررسیهای به عمل آمده یکی از مصدومین به دلیل شدت ضربه های وارده فوت شده بود و دو مصدوم قابل انتقال بودند ، طبق فرآیند موجود یک دستگاه آمبولانس دیگر جهت پشتیبانی فراخوانده شده و ضمن هماهنگی با مرکز پیام ترتیبی داده می شود که مصدومین به بیمارستان منتقل شوند .در زمان سوار کردن مصدوم دوم همراهان اصرار به حمل فرد فوت شده می کنند که با مخالفت نیروی اورژانس می شوند و همین مسئله باعث حمله ایشان به آقای اسعدی شده و ایشان از ناحیه صورت زخمی می شوند.
 
کلمات کلیدی : ضرب و شتم ، اورژانس، جسد
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۴:۵۱:۴۱
یعنی جسد مردم باید تو خیابون بمونه؟ (3788955) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۲۰:۳۱:۴۴
نه عزیزم
همه شهرداریها چند تا خودرو نهصوص حمل جسد دارن برای اینطور مواقع! (3790034) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۲۱:۵۲:۰۳
جسد مردمو بزارن تو آمبولانسی که مصدوم هست؟! داره میگه گفتن یه آمبولانس دیگه بیاد متوفی رو ببره، بخون حداقل متنو! (3790160) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۸:۰۴:۰۴
مقصر اورژانسه که برای حمل جسد هماهنگی نکرده.بنده خدا عزیزشو از دست داده حالا باید نگران حمل جسدش هم باشه. (3789759) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.